
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Olympic Charleroi forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsOlympic Charleroi · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsOlympic Charleroi · utolsó 10
43formaindex / 100 · 1,30 pont/meccs
3 GY4 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta70,0%BTTS
7/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
11 meccsOlympic Charleroi · utolsó 20
48formaindex / 100 · 1,45 pont/meccs
4 GY4 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
11 meccses minta63,6%BTTS
7/11 · Mindkét csapat gólt szerzett90,9%Over 1,5
10/11 · Legalább két gól45,5%Over 2,5
5/11 · Legalább három gól36,4%Over 3,5
4/11 · Legalább négy gól18,2%Kapott gól nélkül
2/11 · Clean sheet18,2%Nem szerzett gólt
2/11 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsOlympic Charleroi · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsOlympic Charleroi · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
2 GY3 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta83,3%BTTS
5/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
2/6 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
2/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsOlympic Charleroi · utolsó 20
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
2 GY3 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta83,3%BTTS
5/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
2/6 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
2/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsOlympic Charleroi · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsOlympic Charleroi · utolsó 10
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsOlympic Charleroi · utolsó 20
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Olympic Charleroi1–0Habay-la-NeuveGYRochefort4–0Olympic CharleroiVOlympic Charleroi3–1RWDMGYSporting Charleroi II1–1Olympic CharleroiDOlympic Charleroi1–1MeuxDFlénu3–4Olympic CharleroiGYOlympic Charleroi1–1Habay-la-NeuveDOlympic Charleroi1–3TubizeVOlympic Charleroi1–1Union Saint-Gilloise IIDAlbert Quévy-Mons3–0Olympic CharleroiVOnhaye0–2Olympic CharleroiGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.