
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Ferencvárosi TC forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsFerencvárosi TC · utolsó 5
87formaindex / 100 · 2,60 pont/meccs
4 GY1 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsFerencvárosi TC · utolsó 10
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
7 GY3 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta70,0%BTTS
7/10 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
10/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
5/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
20 meccsFerencvárosi TC · utolsó 20
77formaindex / 100 · 2,30 pont/meccs
13 GY7 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta55,0%BTTS
11/20 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
16/20 · Legalább két gól55,0%Over 2,5
11/20 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
8/20 · Legalább négy gól45,0%Kapott gól nélkül
9/20 · Clean sheet5,0%Nem szerzett gólt
1/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsFerencvárosi TC · utolsó 5
87formaindex / 100 · 2,60 pont/meccs
4 GY1 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
10 meccsFerencvárosi TC · utolsó 10
73formaindex / 100 · 2,20 pont/meccs
6 GY4 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
5/10 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
5/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
20 meccsFerencvárosi TC · utolsó 20
82formaindex / 100 · 2,45 pont/meccs
15 GY4 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta45,0%BTTS
9/20 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
18/20 · Legalább két gól65,0%Over 2,5
13/20 · Legalább három gól35,0%Over 3,5
7/20 · Legalább négy gól55,0%Kapott gól nélkül
11/20 · Clean sheet5,0%Nem szerzett gólt
1/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsFerencvárosi TC · utolsó 5
73formaindex / 100 · 2,20 pont/meccs
3 GY2 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsFerencvárosi TC · utolsó 10
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
7 GY3 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
4/10 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
20 meccsFerencvárosi TC · utolsó 20
72formaindex / 100 · 2,15 pont/meccs
13 GY4 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta60,0%BTTS
12/20 · Mindkét csapat gólt szerzett85,0%Over 1,5
17/20 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
12/20 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
8/20 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
6/20 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
2/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Ferencvárosi TC2–0xG 1,96–0,32PaksGYBicskei1–4Ferencvárosi TCGYFerencvárosi TC5–0xG 1,71–0,11MTK BudapestGYFerencvárosi TC4–1xG 1,52–0,79TorreenseGYKisvárda FC1–1xG 0,93–2,25Ferencvárosi TCDFerencvárosi TC2–1xG 2,47–1,05PlzenGYFerencvárosi TC1–1xG 0,28–0,19Debreceni VSCDNyíregyháza1–1Ferencvárosi TCDCeltic1–3Ferencvárosi TCGYDEAC0–7Ferencvárosi TCGYFerencvárosi TC2–2ÚjpestDGyőri ETO FC0–3Ferencvárosi TCGYPuskás Akadémia1–2Ferencvárosi TCGYFerencvárosi TC4–0TrabzonsporGYTrabzonspor0–1Ferencvárosi TCGYZalaegerszegi TE0–1Ferencvárosi TCGYGornik Zabrze1–1Ferencvárosi TCDFerencvárosi TC1–0Gornik ZabrzeGYFerencvárosi TC0–0VasasDFerencvárosi TC2–2TwenteD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.