
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Milsami Orhei forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsMilsami Orhei · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsMilsami Orhei · utolsó 10
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
5 GY3 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
6/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
4/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
13 meccsMilsami Orhei · utolsó 20
49formaindex / 100 · 1,46 pont/meccs
5 GY4 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
13 meccses minta46,2%BTTS
6/13 · Mindkét csapat gólt szerzett53,9%Over 1,5
7/13 · Legalább két gól46,2%Over 2,5
6/13 · Legalább három gól30,8%Over 3,5
4/13 · Legalább négy gól38,5%Kapott gól nélkül
5/13 · Clean sheet30,8%Nem szerzett gólt
4/13 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsMilsami Orhei · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsMilsami Orhei · utolsó 10
57formaindex / 100 · 1,71 pont/meccs
3 GY3 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta28,6%BTTS
2/7 · Mindkét csapat gólt szerzett42,9%Over 1,5
3/7 · Legalább két gól28,6%Over 2,5
2/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól57,1%Kapott gól nélkül
4/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsMilsami Orhei · utolsó 20
57formaindex / 100 · 1,71 pont/meccs
3 GY3 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta28,6%BTTS
2/7 · Mindkét csapat gólt szerzett42,9%Over 1,5
3/7 · Legalább két gól28,6%Over 2,5
2/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól57,1%Kapott gól nélkül
4/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsMilsami Orhei · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsMilsami Orhei · utolsó 10
39formaindex / 100 · 1,17 pont/meccs
2 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
4/6 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
2/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsMilsami Orhei · utolsó 20
39formaindex / 100 · 1,17 pont/meccs
2 GY1 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
4/6 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
2/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Milsami Orhei1–0Dacia-BuiucaniGYMilsami Orhei7–0FCM UngheniGYPetrocub2–1Milsami OrheiVMilsami Orhei1–1ZimbruDMilsami Orhei3–3Politehnica UTMDSireți1–2Milsami OrheiGYMilsami Orhei0–1Sheriff TiraspolVCSF Bălți1–3Milsami OrheiGYDacia-Buiucani0–0Milsami OrheiDMilsami Orhei1–0PetrocubGYZimbru4–2Milsami OrheiVMilsami Orhei0–0KuPSDKuPS1–0Milsami OrheiV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.