
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
KI Klaksvik forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsKI Klaksvik · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsKI Klaksvik · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
4 GY3 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta30,0%BTTS
3/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
5/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
20 meccsKI Klaksvik · utolsó 20
48formaindex / 100 · 1,45 pont/meccs
8 GY5 D7 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta30,0%BTTS
6/20 · Mindkét csapat gólt szerzett65,0%Over 1,5
13/20 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
10/20 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
4/20 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
8/20 · Clean sheet45,0%Nem szerzett gólt
9/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsKI Klaksvik · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
1 GY3 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
10 meccsKI Klaksvik · utolsó 10
37formaindex / 100 · 1,10 pont/meccs
2 GY5 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta20,0%BTTS
2/10 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
6/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
5/10 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
6/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
20 meccsKI Klaksvik · utolsó 20
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
8 GY8 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta40,0%BTTS
8/20 · Mindkét csapat gólt szerzett65,0%Over 1,5
13/20 · Legalább két gól45,0%Over 2,5
9/20 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
5/20 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
8/20 · Clean sheet45,0%Nem szerzett gólt
9/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsKI Klaksvik · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsKI Klaksvik · utolsó 10
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
5 GY1 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta30,0%BTTS
3/10 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
6/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól10,0%Over 3,5
1/10 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
4/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
19 meccsKI Klaksvik · utolsó 20
39formaindex / 100 · 1,16 pont/meccs
6 GY4 D9 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
19 meccses minta42,1%BTTS
8/19 · Mindkét csapat gólt szerzett73,7%Over 1,5
14/19 · Legalább két gól63,2%Over 2,5
12/19 · Legalább három gól26,3%Over 3,5
5/19 · Legalább négy gól31,6%Kapott gól nélkül
6/19 · Clean sheet36,8%Nem szerzett gólt
7/19 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
KI Klaksvik0–0Vikingur GotaDB36 Torshavn0–3KI KlaksvikGYKI Klaksvik0–1B68VHB Torshavn0–3KI KlaksvikGYKI Klaksvik2–2SkálaD07 Vestur0–1KI KlaksvikGYVikingur Gota2–0KI KlaksvikVKI Klaksvik3–0EB / StreymurGYRiga2–1KI KlaksvikVKI Klaksvik2–2NSI RunavikDKI Klaksvik0–0RigaDAB3–4KI KlaksvikGYKI Klaksvik0–5Lech PoznanVKI Klaksvik0–2HB TorshavnVLech Poznan1–0KI KlaksvikVKI Klaksvik2–0B36 TorshavnGYKauno Žalgiris1–0KI KlaksvikVKI Klaksvik0–0Kauno ŽalgirisDAtert Bissen1–2KI KlaksvikGYKI Klaksvik2–1Atert BissenGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.