
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Kochi United forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsKochi United · utolsó 5
7formaindex / 100 · 0,20 pont/meccs
0 GY1 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsKochi United · utolsó 10
7formaindex / 100 · 0,20 pont/meccs
0 GY2 D8 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta40,0%BTTS
4/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
6/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
15 meccsKochi United · utolsó 20
11formaindex / 100 · 0,33 pont/meccs
1 GY2 D12 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
15 meccses minta33,3%BTTS
5/15 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
12/15 · Legalább két gól46,7%Over 2,5
7/15 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
5/15 · Legalább négy gól6,7%Kapott gól nélkül
1/15 · Clean sheet66,7%Nem szerzett gólt
10/15 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsKochi United · utolsó 5
7formaindex / 100 · 0,20 pont/meccs
0 GY1 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsKochi United · utolsó 10
19formaindex / 100 · 0,57 pont/meccs
1 GY1 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta57,1%BTTS
4/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól57,1%Over 2,5
4/7 · Legalább három gól42,9%Over 3,5
3/7 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/7 · Clean sheet42,9%Nem szerzett gólt
3/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsKochi United · utolsó 20
19formaindex / 100 · 0,57 pont/meccs
1 GY1 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta57,1%BTTS
4/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól57,1%Over 2,5
4/7 · Legalább három gól42,9%Over 3,5
3/7 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/7 · Clean sheet42,9%Nem szerzett gólt
3/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsKochi United · utolsó 5
7formaindex / 100 · 0,20 pont/meccs
0 GY1 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet80,0%Nem szerzett gólt
4/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
8 meccsKochi United · utolsó 10
4formaindex / 100 · 0,13 pont/meccs
0 GY1 D7 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta12,5%BTTS
1/8 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
6/8 · Legalább két gól37,5%Over 2,5
3/8 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
2/8 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
1/8 · Clean sheet87,5%Nem szerzett gólt
7/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
8 meccsKochi United · utolsó 20
4formaindex / 100 · 0,13 pont/meccs
0 GY1 D7 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta12,5%BTTS
1/8 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
6/8 · Legalább két gól37,5%Over 2,5
3/8 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
2/8 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
1/8 · Clean sheet87,5%Nem szerzett gólt
7/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Kochi United1–3SagamiharaVGainare Tottori0–0Kochi UnitedDKagoshima United3–1Kochi UnitedVRenofa Yamaguchi2–0Kochi UnitedVKochi United1–3Parceiro NaganoVKitakyushu2–0Kochi UnitedVKochi United0–4OsakaVThespakusatsu Gunma1–0Kochi UnitedVKochi United1–1KanazawaDKochi United0–1V-varen NagasakiVTochigi SC2–0Kochi UnitedVKochi United0–2Roasso KumamotoVKochi United2–1Kamatamare SanukiGYVerspah Oita3–0Kochi UnitedVFC Gifu7–0Kochi UnitedV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.