
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Sturm Graz II forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsSturm Graz II · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsSturm Graz II · utolsó 10
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
2 GY2 D6 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
5/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsSturm Graz II · utolsó 20
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
2 GY2 D6 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
5/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsSturm Graz II · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsSturm Graz II · utolsó 10
39formaindex / 100 · 1,17 pont/meccs
2 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
2/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsSturm Graz II · utolsó 20
39formaindex / 100 · 1,17 pont/meccs
2 GY1 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
2/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsSturm Graz II · utolsó 5
8formaindex / 100 · 0,25 pont/meccs
0 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta75,0%BTTS
3/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
3/4 · Legalább három gól75,0%Over 3,5
3/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
1/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsSturm Graz II · utolsó 10
8formaindex / 100 · 0,25 pont/meccs
0 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta75,0%BTTS
3/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
3/4 · Legalább három gól75,0%Over 3,5
3/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
1/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsSturm Graz II · utolsó 20
8formaindex / 100 · 0,25 pont/meccs
0 GY1 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta75,0%BTTS
3/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
3/4 · Legalább három gól75,0%Over 3,5
3/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
1/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Sturm Graz II2–0VoitsbergGYAustria Vienna (Am)1–0Sturm Graz IIVSturm Graz II0–2SV KapfenbergVFC Liefering3–1Sturm Graz IIVSturm Graz II2–2Wacker InnsbruckDAustria Salzburg3–3Sturm Graz IIDSturm Graz II5–2Rapid Wien IIGYSchwarz-Weiß Bregenz3–1Sturm Graz IIVSturm Graz II0–2Admira WackerVSturm Graz II1–2Budapest HonvédV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.