
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Plymouth Parkway forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsPlymouth Parkway · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsPlymouth Parkway · utolsó 10
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
5 GY1 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
18 meccsPlymouth Parkway · utolsó 20
69formaindex / 100 · 2,06 pont/meccs
12 GY1 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
18 meccses minta61,1%BTTS
11/18 · Mindkét csapat gólt szerzett94,4%Over 1,5
17/18 · Legalább két gól61,1%Over 2,5
11/18 · Legalább három gól38,9%Over 3,5
7/18 · Legalább négy gól27,8%Kapott gól nélkül
5/18 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
2/18 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsPlymouth Parkway · utolsó 5
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
5 GY0 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
9 meccsPlymouth Parkway · utolsó 10
89formaindex / 100 · 2,67 pont/meccs
8 GY0 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta44,4%BTTS
4/9 · Mindkét csapat gólt szerzett88,9%Over 1,5
8/9 · Legalább két gól55,6%Over 2,5
5/9 · Legalább három gól11,1%Over 3,5
1/9 · Legalább négy gól44,4%Kapott gól nélkül
4/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
9 meccsPlymouth Parkway · utolsó 20
89formaindex / 100 · 2,67 pont/meccs
8 GY0 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta44,4%BTTS
4/9 · Mindkét csapat gólt szerzett88,9%Over 1,5
8/9 · Legalább két gól55,6%Over 2,5
5/9 · Legalább három gól11,1%Over 3,5
1/9 · Legalább négy gól44,4%Kapott gól nélkül
4/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsPlymouth Parkway · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
9 meccsPlymouth Parkway · utolsó 10
48formaindex / 100 · 1,44 pont/meccs
4 GY1 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta77,8%BTTS
7/9 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
9/9 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
6/9 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
6/9 · Legalább négy gól11,1%Kapott gól nélkül
1/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
9 meccsPlymouth Parkway · utolsó 20
48formaindex / 100 · 1,44 pont/meccs
4 GY1 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta77,8%BTTS
7/9 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
9/9 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
6/9 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
6/9 · Legalább négy gól11,1%Kapott gól nélkül
1/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Plymouth Parkway3–1UxbridgeGYHanworth Villa4–2Plymouth ParkwayVPlymouth Parkway1–0Gloucester CityGYBasingstoke Town2–0Plymouth ParkwayVPlymouth Parkway2–0Chertsey TownGYPlymouth Parkway2–1Wimborne TownGYChichester City3–1Plymouth ParkwayVPlymouth Parkway2–1HorshamGYGloucester City1–1Plymouth ParkwayDPlymouth Parkway0–3Bath CityVPlymouth Parkway2–0Frome TownGYFrome Town0–2Plymouth ParkwayGYSholing1–3Plymouth ParkwayGYGosport Borough1–3Plymouth ParkwayGYPlymouth Parkway2–0Poole TownGYEvesham United1–3Plymouth ParkwayGYPlymouth Parkway2–1Havant & WvilleGYChippenham Town3–2Plymouth ParkwayV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.