
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Racing Ferrol forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsRacing Ferrol · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta0,0%BTTS
0/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól80,0%Kapott gól nélkül
4/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsRacing Ferrol · utolsó 10
57formaindex / 100 · 1,70 pont/meccs
5 GY2 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta20,0%BTTS
2/10 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
4/10 · Legalább két gól10,0%Over 2,5
1/10 · Legalább három gól10,0%Over 3,5
1/10 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
5/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
11 meccsRacing Ferrol · utolsó 20
55formaindex / 100 · 1,64 pont/meccs
5 GY3 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
11 meccses minta27,3%BTTS
3/11 · Mindkét csapat gólt szerzett45,5%Over 1,5
5/11 · Legalább két gól9,1%Over 2,5
1/11 · Legalább három gól9,1%Over 3,5
1/11 · Legalább négy gól45,5%Kapott gól nélkül
5/11 · Clean sheet36,4%Nem szerzett gólt
4/11 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsRacing Ferrol · utolsó 5
87formaindex / 100 · 2,60 pont/meccs
4 GY1 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól80,0%Kapott gól nélkül
4/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsRacing Ferrol · utolsó 10
78formaindex / 100 · 2,33 pont/meccs
4 GY2 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta33,3%BTTS
2/6 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
3/6 · Legalább két gól16,7%Over 2,5
1/6 · Legalább három gól16,7%Over 3,5
1/6 · Legalább négy gól66,7%Kapott gól nélkül
4/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsRacing Ferrol · utolsó 20
78formaindex / 100 · 2,33 pont/meccs
4 GY2 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta33,3%BTTS
2/6 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
3/6 · Legalább két gól16,7%Over 2,5
1/6 · Legalább három gól16,7%Over 3,5
1/6 · Legalább négy gól66,7%Kapott gól nélkül
4/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsRacing Ferrol · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsRacing Ferrol · utolsó 10
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsRacing Ferrol · utolsó 20
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Racing Ferrol0–0PonferradinaDMirandes2–0Racing FerrolVRacing Ferrol1–0Unionistas de SalamancaGYDeportivo La Coruña II0–1Racing FerrolGYRacing Ferrol2–0PontevedraGYLugo1–0Racing FerrolVRacing Ferrol1–0BarakaldoGYRacing Ferrol3–2Real UniónGYExtremadura 19241–0Racing FerrolVArenas Getxo1–1Racing FerrolDRacing Ferrol1–1Real AvilésD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.