
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Real Madrid II forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsReal Madrid II · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsReal Madrid II · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
4 GY3 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól30,0%Over 2,5
3/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
13 meccsReal Madrid II · utolsó 20
44formaindex / 100 · 1,31 pont/meccs
4 GY5 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
13 meccses minta46,2%BTTS
6/13 · Mindkét csapat gólt szerzett76,9%Over 1,5
10/13 · Legalább két gól30,8%Over 2,5
4/13 · Legalább három gól23,1%Over 3,5
3/13 · Legalább négy gól30,8%Kapott gól nélkül
4/13 · Clean sheet38,5%Nem szerzett gólt
5/13 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsReal Madrid II · utolsó 5
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
4 GY0 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsReal Madrid II · utolsó 10
62formaindex / 100 · 1,86 pont/meccs
4 GY1 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta42,9%BTTS
3/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól42,9%Over 2,5
3/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól42,9%Kapott gól nélkül
3/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsReal Madrid II · utolsó 20
62formaindex / 100 · 1,86 pont/meccs
4 GY1 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta42,9%BTTS
3/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól42,9%Over 2,5
3/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól42,9%Kapott gól nélkül
3/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsReal Madrid II · utolsó 5
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
0 GY3 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsReal Madrid II · utolsó 10
22formaindex / 100 · 0,67 pont/meccs
0 GY4 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól16,7%Over 2,5
1/6 · Legalább három gól16,7%Over 3,5
1/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
3/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsReal Madrid II · utolsó 20
22formaindex / 100 · 0,67 pont/meccs
0 GY4 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól16,7%Over 2,5
1/6 · Legalább három gól16,7%Over 3,5
1/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
3/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Real Madrid II2–0FC CartagenaGYAlgeciras2–0Real Madrid IIVReal Madrid II3–2AntequeraGYIbiza1–1Real Madrid IIDReal Madrid II3–2Atlético Madrid IIGYReal Madrid II1–2AlcorconVSant Andreu1–1Real Madrid IIDÁguilas1–0Real Madrid IIVReal Madrid II2–0Juventud TorremolinosGYTeruel0–0Real Madrid IIDReal Madrid II0–2Atlético BalearesVPonferradina2–2Real Madrid IIDReal Madrid II0–0MirandesD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.