
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Villalbés forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsVillalbés · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
1 GY3 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
9 meccsVillalbés · utolsó 10
52formaindex / 100 · 1,56 pont/meccs
3 GY5 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta66,7%BTTS
6/9 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
6/9 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
3/9 · Legalább három gól22,2%Over 3,5
2/9 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
3/9 · Clean sheet22,2%Nem szerzett gólt
2/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
9 meccsVillalbés · utolsó 20
52formaindex / 100 · 1,56 pont/meccs
3 GY5 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta66,7%BTTS
6/9 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
6/9 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
3/9 · Legalább három gól22,2%Over 3,5
2/9 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
3/9 · Clean sheet22,2%Nem szerzett gólt
2/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsVillalbés · utolsó 5
42formaindex / 100 · 1,25 pont/meccs
1 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta75,0%BTTS
3/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
2/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
1/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsVillalbés · utolsó 10
42formaindex / 100 · 1,25 pont/meccs
1 GY2 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta75,0%BTTS
3/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
2/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
1/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsVillalbés · utolsó 20
42formaindex / 100 · 1,25 pont/meccs
1 GY2 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta75,0%BTTS
3/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
2/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
1/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsVillalbés · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
2 GY3 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsVillalbés · utolsó 10
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
2 GY3 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsVillalbés · utolsó 20
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
2 GY3 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.