
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Rayo Vallecano II forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsRayo Vallecano II · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
9 meccsRayo Vallecano II · utolsó 10
22formaindex / 100 · 0,67 pont/meccs
1 GY3 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta77,8%BTTS
7/9 · Mindkét csapat gólt szerzett77,8%Over 1,5
7/9 · Legalább két gól55,6%Over 2,5
5/9 · Legalább három gól44,4%Over 3,5
4/9 · Legalább négy gól22,2%Kapott gól nélkül
2/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
9 meccsRayo Vallecano II · utolsó 20
22formaindex / 100 · 0,67 pont/meccs
1 GY3 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta77,8%BTTS
7/9 · Mindkét csapat gólt szerzett77,8%Over 1,5
7/9 · Legalább két gól55,6%Over 2,5
5/9 · Legalább három gól44,4%Over 3,5
4/9 · Legalább négy gól22,2%Kapott gól nélkül
2/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsRayo Vallecano II · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta75,0%BTTS
3/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
2/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsRayo Vallecano II · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY1 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta75,0%BTTS
3/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
2/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsRayo Vallecano II · utolsó 20
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY1 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta75,0%BTTS
3/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
2/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsRayo Vallecano II · utolsó 5
13formaindex / 100 · 0,40 pont/meccs
0 GY2 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsRayo Vallecano II · utolsó 10
13formaindex / 100 · 0,40 pont/meccs
0 GY2 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsRayo Vallecano II · utolsó 20
13formaindex / 100 · 0,40 pont/meccs
0 GY2 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Alcobendas Sport1–1Rayo Vallecano IIDRayo Vallecano II1–1Colonia MoscardóDSS Reyes II4–3Rayo Vallecano IIVRayo Vallecano II1–0Trival ValderasGYRC Alcobendas4–2Rayo Vallecano IIVRayo Vallecano II1–2GalapagarVLeganés II4–1Rayo Vallecano IIVRayo Vallecano II2–3Cala PozueloVMóstoles0–0Rayo Vallecano IID
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.