
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Cristo Atlético forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsCristo Atlético · utolsó 5
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
5 GY0 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól80,0%Kapott gól nélkül
4/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsCristo Atlético · utolsó 10
77formaindex / 100 · 2,30 pont/meccs
7 GY2 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta30,0%BTTS
3/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
2/10 · Legalább három gól10,0%Over 3,5
1/10 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
6/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
11 meccsCristo Atlético · utolsó 20
73formaindex / 100 · 2,18 pont/meccs
7 GY3 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
11 meccses minta36,4%BTTS
4/11 · Mindkét csapat gólt szerzett72,7%Over 1,5
8/11 · Legalább két gól18,2%Over 2,5
2/11 · Legalább három gól9,1%Over 3,5
1/11 · Legalább négy gól54,6%Kapott gól nélkül
6/11 · Clean sheet9,1%Nem szerzett gólt
1/11 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsCristo Atlético · utolsó 5
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
4 GY0 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta0,0%BTTS
0/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól80,0%Kapott gól nélkül
4/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsCristo Atlético · utolsó 10
72formaindex / 100 · 2,17 pont/meccs
4 GY1 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta16,7%BTTS
1/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól16,7%Over 2,5
1/6 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/6 · Legalább négy gól66,7%Kapott gól nélkül
4/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsCristo Atlético · utolsó 20
72formaindex / 100 · 2,17 pont/meccs
4 GY1 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta16,7%BTTS
1/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól16,7%Over 2,5
1/6 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/6 · Legalább négy gól66,7%Kapott gól nélkül
4/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsCristo Atlético · utolsó 5
73formaindex / 100 · 2,20 pont/meccs
3 GY2 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsCristo Atlético · utolsó 10
73formaindex / 100 · 2,20 pont/meccs
3 GY2 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsCristo Atlético · utolsó 20
73formaindex / 100 · 2,20 pont/meccs
3 GY2 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Cristo Atlético1–0Palencia CFGYColegios Diocesanos0–2Cristo AtléticoGYCristo Atlético2–0VillaralboGYArandina1–3Cristo AtléticoGYCristo Atlético3–0Unionistas IIGYLa Virgen del Camino0–1Cristo AtléticoGYCristo Atlético1–0GuijueloGYAtlético Mansillés1–1Cristo AtléticoDCristo Atlético0–2BembibreVCristo Atlético1–1Atlético TordesillasDLaredo1–1Cristo AtléticoD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.