
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Trabzonspor forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsTrabzonspor · utolsó 5
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
5 GY0 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsTrabzonspor · utolsó 10
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
8 GY0 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta20,0%BTTS
2/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
6/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
20 meccsTrabzonspor · utolsó 20
62formaindex / 100 · 1,85 pont/meccs
12 GY1 D7 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta25,0%BTTS
5/20 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
14/20 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
8/20 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
5/20 · Legalább négy gól45,0%Kapott gól nélkül
9/20 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
6/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsTrabzonspor · utolsó 5
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
4 GY0 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta0,0%BTTS
0/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól80,0%Kapott gól nélkül
4/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
10 meccsTrabzonspor · utolsó 10
70formaindex / 100 · 2,10 pont/meccs
7 GY0 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta10,0%BTTS
1/10 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
6/10 · Legalább két gól30,0%Over 2,5
3/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
6/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
14 meccsTrabzonspor · utolsó 20
74formaindex / 100 · 2,21 pont/meccs
10 GY1 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
14 meccses minta14,3%BTTS
2/14 · Mindkét csapat gólt szerzett57,1%Over 1,5
8/14 · Legalább két gól35,7%Over 2,5
5/14 · Legalább három gól21,4%Over 3,5
3/14 · Legalább négy gól64,3%Kapott gól nélkül
9/14 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
4/14 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsTrabzonspor · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsTrabzonspor · utolsó 10
43formaindex / 100 · 1,30 pont/meccs
4 GY1 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
13 meccsTrabzonspor · utolsó 20
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
4 GY1 D8 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
13 meccses minta61,5%BTTS
8/13 · Mindkét csapat gólt szerzett92,3%Over 1,5
12/13 · Legalább két gól69,2%Over 2,5
9/13 · Legalább három gól38,5%Over 3,5
5/13 · Legalább négy gól15,4%Kapott gól nélkül
2/13 · Clean sheet23,1%Nem szerzett gólt
3/13 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Trabzonspor2–0xG 0,84–0,39Gaziantep FKGYRizespor3–4xG 1,81–2,40TrabzonsporGYTrabzonspor2–0xG 1,46–0,61Heart Of MidlothianGYTrabzonspor2–0xG 2,35–1,08BeşiktaşGYKuPS2–4xG 1,51–2,30TrabzonsporGYSamsunspor0–3xG 1,37–1,98TrabzonsporGYTrabzonspor0–1Drogheda UnitedVTrabzonspor4–0xG 2,28–0,86GalatasarayGYKonyaspor1–0xG 1,01–0,83TrabzonsporVTrabzonspor5–0Gençlerbirliği S.K.GYAmed2–1xG 1,60–0,78TrabzonsporVFerencvárosi TC4–0TrabzonsporVTrabzonspor2–1xG 2,04–1,81BaşakşehirGYTrabzonspor0–1Ferencvárosi TCVKasımpaşa1–1xG 1,69–0,74TrabzonsporDRapid Vienna2–0TrabzonsporVTrabzonspor0–1Rapid ViennaVTrabzonspor1–0RužomberokGYRužomberok0–2TrabzonsporGYTrabzonspor1–0Ferencvárosi TCGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.