
FOCIEREDMÉNYEK V13
Játékos-összehasonlító 360
Teljes lefedett pályafutás, aktuális szezon és utolsó öt pályára lépés – azonos módszertannal, látható adatminőséggel.
0új API-kérés

ÖSSZEVETÉSVSEltérő posztok; a kapus-, védő-, kreatív és támadómutatók szerepkörönként mást jelentenek.

B JÁTÉKOS
O. Anderson
Las Vegas Lights · Egyéb poszt
USL Championship · 2026 · 23% adatNincs hiteles sérülési státuszKözös mérce
– = nincs közös, hiteles adatTeljes lefedett pályafutás
Raphinha11
Pályára lépés
O. Anderson7
Raphinha681
Játékperc
O. Anderson240
Raphinha11
Kezdőként
O. Anderson7
Raphinha100,0%
Kezdési arányazonos
O. Anderson100,0%
Raphinha13
Gól
O. Anderson6
Raphinha3
Gólpassz
O. Anderson0
Raphinha1,72
Gól / 90
O. Anderson2,25
Raphinha0,40
Gólpassz / 90
O. Anderson0,00
Raphinha8,18
Átlagértékelés
O. Anderson8,82
Raphinha25,7%
Passzpontosság
O. Anderson10,6%
Raphinha2,64
Kulcspassz / 90
O. Anderson0,75
Raphinha70,4%
Lövés pontossága
O. Anderson69,2%
Raphinha48,1%
Gólkonverzió
O. Anderson46,2%
Raphinha0,93
Védőakció / 90
O. Anderson1,88
Raphinha62,3%
Párharcsiker
O. Anderson43,5%
Raphinha81,0%
Cselezési siker
O. Anderson11,1%
Raphinha0,00
Védés / 90azonos
O. Anderson0,00
Raphinha61,9
Perc / meccs
O. Anderson34,3
Közös mérce
– = nincs közös, hiteles adatAktuális lefedett szezon
Raphinha7
Pályára lépés
O. Anderson4
Raphinha475
Játékperc
O. Anderson–
Raphinha7
Kezdőként
O. Anderson4
Raphinha100,0%
Kezdési arányazonos
O. Anderson100,0%
Raphinha10
Gól
O. Anderson–
Raphinha2
Gólpassz
O. Anderson–
Raphinha1,89
Gól / 90
O. Anderson–
Raphinha0,38
Gólpassz / 90
O. Anderson–
Raphinha8,25
Átlagértékelés
O. Anderson–
Raphinha27,2%
Passzpontosság
O. Anderson–
Raphinha2,08
Kulcspassz / 90
O. Anderson–
Raphinha72,2%
Lövés pontossága
O. Anderson–
Raphinha55,6%
Gólkonverzió
O. Anderson–
Raphinha0,76
Védőakció / 90
O. Anderson–
Raphinha60,0%
Párharcsiker
O. Anderson–
Raphinha75,0%
Cselezési siker
O. Anderson–
Raphinha0,00
Védés / 90
O. Anderson–
Raphinha67,9
Perc / meccs
O. Anderson–
Közös mérce
– = nincs közös, hiteles adatUtolsó 5 pályára lépés
Raphinha5
Pályára lépésazonos
O. Anderson5
Raphinha371
Játékperc
O. Anderson240
Raphinha5
Kezdőkéntazonos
O. Anderson5
Raphinha100,0%
Kezdési arányazonos
O. Anderson100,0%
Raphinha7
Gól
O. Anderson6
Raphinha3
Gólpassz
O. Anderson0
Raphinha1,70
Gól / 90
O. Anderson2,25
Raphinha0,73
Gólpassz / 90
O. Anderson0,00
Raphinha7,91
Átlagértékelés
O. Anderson8,82
Raphinha21,0%
Passzpontosság
O. Anderson10,6%
Raphinha2,18
Kulcspassz / 90
O. Anderson0,75
Raphinha66,7%
Lövés pontossága
O. Anderson69,2%
Raphinha38,9%
Gólkonverzió
O. Anderson46,2%
Raphinha1,21
Védőakció / 90
O. Anderson1,88
Raphinha69,6%
Párharcsiker
O. Anderson43,5%
Raphinha70,0%
Cselezési siker
O. Anderson11,1%
Raphinha0,00
Védés / 90azonos
O. Anderson0,00
Raphinha74,2
Perc / meccs
O. Anderson48,0
Nincs automatikus győztes
A kiemelés csak az adott, ténylegesen lefedett mutató nagyobb értékét jelzi. Nem játékosrangsor, jóslat vagy átigazolási értékbecslés.
Az eltérő bajnokság, csapat, poszt, mintanagyság és adatlefedettség miatt a számok kontextus nélkül nem minősítik a játékos teljes értékét.