
FOCIEREDMÉNYEK V13
Játékos-összehasonlító 360
Teljes lefedett pályafutás, aktuális szezon és utolsó öt pályára lépés – azonos módszertannal, látható adatminőséggel.
0új API-kérés

ÖSSZEVETÉSVSAzonos posztcsoport; a mutatók közvetlenebbül összevethetők.

B JÁTÉKOS
M. Borchers
HJK Helsinki · Támadó
Veikkausliiga · 2026 · 98% adatNincs hiteles sérülési státuszKözös mérce
– = nincs közös, hiteles adatTeljes lefedett pályafutás
Raphinha14
Pályára lépés
M. Borchers10
Raphinha889
Játékperc
M. Borchers386
Raphinha14
Kezdőként
M. Borchers9
Raphinha100,0%
Kezdési arány
M. Borchers90,0%
Raphinha16
Gól
M. Borchers7
Raphinha3
Gólpasszazonos
M. Borchers3
Raphinha1,62
Gól / 90
M. Borchers1,63
Raphinha0,30
Gólpassz / 90
M. Borchers0,70
Raphinha8,10
Átlagértékelés
M. Borchers8,51
Raphinha24,2%
Passzpontosság
M. Borchers15,2%
Raphinha2,43
Kulcspassz / 90
M. Borchers1,63
Raphinha60,5%
Lövés pontossága
M. Borchers34,6%
Raphinha42,1%
Gólkonverzió
M. Borchers26,9%
Raphinha0,81
Védőakció / 90
M. Borchers1,17
Raphinha59,4%
Párharcsiker
M. Borchers56,3%
Raphinha76,9%
Cselezési siker
M. Borchers100,0%
Raphinha0,00
Védés / 90azonos
M. Borchers0,00
Raphinha63,5
Perc / meccs
M. Borchers38,6
Közös mérce
– = nincs közös, hiteles adatAktuális lefedett szezon
Raphinha9
Pályára lépésazonos
M. Borchers9
Raphinha623
Játékperc
M. Borchers386
Raphinha9
Kezdőként
M. Borchers8
Raphinha100,0%
Kezdési arány
M. Borchers88,9%
Raphinha13
Gól
M. Borchers7
Raphinha2
Gólpassz
M. Borchers3
Raphinha1,88
Gól / 90
M. Borchers1,63
Raphinha0,29
Gólpassz / 90
M. Borchers0,70
Raphinha8,27
Átlagértékelés
M. Borchers8,51
Raphinha25,4%
Passzpontosság
M. Borchers15,2%
Raphinha1,88
Kulcspassz / 90
M. Borchers1,63
Raphinha59,3%
Lövés pontossága
M. Borchers34,6%
Raphinha48,1%
Gólkonverzió
M. Borchers26,9%
Raphinha0,72
Védőakció / 90
M. Borchers1,17
Raphinha56,1%
Párharcsiker
M. Borchers56,3%
Raphinha70,6%
Cselezési siker
M. Borchers100,0%
Raphinha0,00
Védés / 90azonos
M. Borchers0,00
Raphinha69,2
Perc / meccs
M. Borchers42,9
Közös mérce
– = nincs közös, hiteles adatUtolsó 5 pályára lépés
Raphinha5
Pályára lépésazonos
M. Borchers5
Raphinha343
Játékperc
M. Borchers269
Raphinha5
Kezdőkéntazonos
M. Borchers5
Raphinha100,0%
Kezdési arányazonos
M. Borchers100,0%
Raphinha4
Gól
M. Borchers6
Raphinha1
Gólpassz
M. Borchers3
Raphinha1,05
Gól / 90
M. Borchers2,01
Raphinha0,26
Gólpassz / 90
M. Borchers1,00
Raphinha7,55
Átlagértékelés
M. Borchers9,28
Raphinha17,6%
Passzpontosság
M. Borchers16,5%
Raphinha2,36
Kulcspassz / 90
M. Borchers2,34
Raphinha47,1%
Lövés pontossága
M. Borchers46,7%
Raphinha23,5%
Gólkonverzió
M. Borchers40,0%
Raphinha0,79
Védőakció / 90
M. Borchers1,67
Raphinha55,0%
Párharcsiker
M. Borchers50,0%
Raphinha71,4%
Cselezési siker
M. Borchers100,0%
Raphinha0,00
Védés / 90azonos
M. Borchers0,00
Raphinha68,6
Perc / meccs
M. Borchers53,8
Nincs automatikus győztes
A kiemelés csak az adott, ténylegesen lefedett mutató nagyobb értékét jelzi. Nem játékosrangsor, jóslat vagy átigazolási értékbecslés.
Az eltérő bajnokság, csapat, poszt, mintanagyság és adatlefedettség miatt a számok kontextus nélkül nem minősítik a játékos teljes értékét.