FOCIEREDMÉNYEK V13Játékos-összehasonlító 360
Teljes lefedett pályafutás, aktuális szezon és utolsó öt pályára lépés – azonos módszertannal, látható adatminőséggel.
0új API-kérés

A JÁTÉKOSBSC Young Boys · Támadó
Super League · 2026 · 92% adatNincs hiteles sérülési státusz ÖSSZEVETÉSVSAzonos posztcsoport; a mutatók közvetlenebbül összevethetők.

B JÁTÉKOSAlgeria · Támadó
Africa Cup of Nations - Qualification · 2027 · 84% adatNincs hiteles sérülési státusz
Közös mérce
Teljes lefedett pályafutás
– = nincs közös, hiteles adat
Samuel Essende7
Pályára lépés
A. Hadj-Moussa9
Samuel Essende340
Játékperc
A. Hadj-Moussa449
Samuel Essende7
Kezdőként
A. Hadj-Moussa9
Samuel Essende100,0%
Kezdési arányazonos
A. Hadj-Moussa100,0%
Samuel Essende6
Gólazonos
A. Hadj-Moussa6
Samuel Essende0
Gólpasszazonos
A. Hadj-Moussa0
Samuel Essende1,59
Gól / 90
A. Hadj-Moussa1,20
Samuel Essende0,00
Gólpassz / 90azonos
A. Hadj-Moussa0,00
Samuel Essende8,48
Átlagértékelés
A. Hadj-Moussa7,92
Samuel Essende12,3%
Passzpontosság
A. Hadj-Moussa30,7%
Samuel Essende1,06
Kulcspassz / 90
A. Hadj-Moussa3,01
Samuel Essende45,8%
Lövés pontossága
A. Hadj-Moussa69,2%
Samuel Essende25,0%
Gólkonverzió
A. Hadj-Moussa46,2%
Samuel Essende0,00
Védőakció / 90
A. Hadj-Moussa0,80
Samuel Essende54,0%
Párharcsiker
A. Hadj-Moussa51,7%
Samuel Essende85,7%
Cselezési siker
A. Hadj-Moussa45,7%
Samuel Essende0,00
Védés / 90azonos
A. Hadj-Moussa0,00
Samuel Essende48,6
Perc / meccs
A. Hadj-Moussa49,9
Közös mérce
Aktuális lefedett szezon
– = nincs közös, hiteles adat
Samuel Essende6
Pályára lépés
A. Hadj-Moussa2
Samuel Essende340
Játékperc
A. Hadj-Moussa19
Samuel Essende6
Kezdőként
A. Hadj-Moussa2
Samuel Essende100,0%
Kezdési arányazonos
A. Hadj-Moussa100,0%
Samuel Essende6
Gól
A. Hadj-Moussa1
Samuel Essende0
Gólpasszazonos
A. Hadj-Moussa0
Samuel Essende1,59
Gól / 90
A. Hadj-Moussa4,74
Samuel Essende0,00
Gólpassz / 90azonos
A. Hadj-Moussa0,00
Samuel Essende8,48
Átlagértékelés
A. Hadj-Moussa7,61
Samuel Essende12,3%
Passzpontosság
A. Hadj-Moussa12,0%
Samuel Essende1,06
Kulcspassz / 90
A. Hadj-Moussa4,74
Samuel Essende45,8%
Lövés pontossága
A. Hadj-Moussa100,0%
Samuel Essende25,0%
Gólkonverzió
A. Hadj-Moussa100,0%
Samuel Essende0,00
Védőakció / 90azonos
A. Hadj-Moussa0,00
Samuel Essende54,0%
Párharcsiker
A. Hadj-Moussa80,0%
Samuel Essende85,7%
Cselezési siker
A. Hadj-Moussa50,0%
Samuel Essende0,00
Védés / 90azonos
A. Hadj-Moussa0,00
Samuel Essende56,7
Perc / meccs
A. Hadj-Moussa9,5
Közös mérce
Utolsó 5 pályára lépés
– = nincs közös, hiteles adat
Samuel Essende5
Pályára lépésazonos
A. Hadj-Moussa5
Samuel Essende261
Játékperc
A. Hadj-Moussa199
Samuel Essende5
Kezdőkéntazonos
A. Hadj-Moussa5
Samuel Essende100,0%
Kezdési arányazonos
A. Hadj-Moussa100,0%
Samuel Essende5
Gólazonos
A. Hadj-Moussa5
Samuel Essende0
Gólpasszazonos
A. Hadj-Moussa0
Samuel Essende1,72
Gól / 90
A. Hadj-Moussa2,26
Samuel Essende0,00
Gólpassz / 90azonos
A. Hadj-Moussa0,00
Samuel Essende8,81
Átlagértékelés
A. Hadj-Moussa8,86
Samuel Essende13,0%
Passzpontosság
A. Hadj-Moussa36,8%
Samuel Essende1,38
Kulcspassz / 90
A. Hadj-Moussa3,62
Samuel Essende45,0%
Lövés pontossága
A. Hadj-Moussa71,4%
Samuel Essende25,0%
Gólkonverzió
A. Hadj-Moussa71,4%
Samuel Essende0,00
Védőakció / 90
A. Hadj-Moussa0,45
Samuel Essende55,0%
Párharcsiker
A. Hadj-Moussa56,0%
Samuel Essende83,3%
Cselezési siker
A. Hadj-Moussa50,0%
Samuel Essende0,00
Védés / 90azonos
A. Hadj-Moussa0,00
Samuel Essende52,2
Perc / meccs
A. Hadj-Moussa39,8
Értelmezési korlátNincs automatikus győztes
A kiemelés csak az adott, ténylegesen lefedett mutató nagyobb értékét jelzi. Nem játékosrangsor, jóslat vagy átigazolási értékbecslés.
Az eltérő bajnokság, csapat, poszt, mintanagyság és adatlefedettség miatt a számok kontextus nélkül nem minősítik a játékos teljes értékét.