FOCIEREDMÉNYEK V13Játékos-összehasonlító 360
Teljes lefedett pályafutás, aktuális szezon és utolsó öt pályára lépés – azonos módszertannal, látható adatminőséggel.
0új API-kérés

A JÁTÉKOSBSC Young Boys · Támadó
Super League · 2026 · 98% adatNincs hiteles sérülési státusz ÖSSZEVETÉSVSAzonos posztcsoport; a mutatók közvetlenebbül összevethetők.

B JÁTÉKOSFC Vaduz · Támadó
Super League · 2026 · 100% adatNincs hiteles sérülési státusz
Közös mérce
Teljes lefedett pályafutás
– = nincs közös, hiteles adat
Samuel Essende10
Pályára lépés
L. Dalipi11
Samuel Essende519
Játékperc
L. Dalipi624
Samuel Essende10
Kezdőként
L. Dalipi11
Samuel Essende100,0%
Kezdési arányazonos
L. Dalipi100,0%
Samuel Essende9
Gól
L. Dalipi4
Samuel Essende0
Gólpassz
L. Dalipi7
Samuel Essende1,56
Gól / 90
L. Dalipi0,58
Samuel Essende0,00
Gólpassz / 90
L. Dalipi1,01
Samuel Essende8,46
Átlagértékelés
L. Dalipi8,41
Samuel Essende13,1%
Passzpontosság
L. Dalipi32,3%
Samuel Essende1,21
Kulcspassz / 90
L. Dalipi2,60
Samuel Essende46,9%
Lövés pontossága
L. Dalipi50,0%
Samuel Essende28,1%
Gólkonverzió
L. Dalipi22,2%
Samuel Essende0,17
Védőakció / 90
L. Dalipi1,44
Samuel Essende54,3%
Párharcsiker
L. Dalipi48,4%
Samuel Essende75,0%
Cselezési siker
L. Dalipi50,0%
Samuel Essende0,00
Védés / 90azonos
L. Dalipi0,00
Samuel Essende51,9
Perc / meccs
L. Dalipi56,7
Közös mérce
Aktuális lefedett szezon
– = nincs közös, hiteles adat
Samuel Essende9
Pályára lépés
L. Dalipi10
Samuel Essende519
Játékperc
L. Dalipi624
Samuel Essende9
Kezdőként
L. Dalipi10
Samuel Essende100,0%
Kezdési arányazonos
L. Dalipi100,0%
Samuel Essende9
Gól
L. Dalipi4
Samuel Essende0
Gólpassz
L. Dalipi7
Samuel Essende1,56
Gól / 90
L. Dalipi0,58
Samuel Essende0,00
Gólpassz / 90
L. Dalipi1,01
Samuel Essende8,46
Átlagértékelés
L. Dalipi8,41
Samuel Essende13,1%
Passzpontosság
L. Dalipi32,3%
Samuel Essende1,21
Kulcspassz / 90
L. Dalipi2,60
Samuel Essende46,9%
Lövés pontossága
L. Dalipi50,0%
Samuel Essende28,1%
Gólkonverzió
L. Dalipi22,2%
Samuel Essende0,17
Védőakció / 90
L. Dalipi1,44
Samuel Essende54,3%
Párharcsiker
L. Dalipi48,4%
Samuel Essende75,0%
Cselezési siker
L. Dalipi50,0%
Samuel Essende0,00
Védés / 90azonos
L. Dalipi0,00
Samuel Essende57,7
Perc / meccs
L. Dalipi62,4
Közös mérce
Utolsó 5 pályára lépés
– = nincs közös, hiteles adat
Samuel Essende5
Pályára lépésazonos
L. Dalipi5
Samuel Essende269
Játékperc
L. Dalipi359
Samuel Essende5
Kezdőkéntazonos
L. Dalipi5
Samuel Essende100,0%
Kezdési arányazonos
L. Dalipi100,0%
Samuel Essende5
Gól
L. Dalipi2
Samuel Essende0
Gólpassz
L. Dalipi2
Samuel Essende1,67
Gól / 90
L. Dalipi0,50
Samuel Essende0,00
Gólpassz / 90
L. Dalipi0,50
Samuel Essende8,81
Átlagértékelés
L. Dalipi7,96
Samuel Essende13,6%
Passzpontosság
L. Dalipi37,2%
Samuel Essende1,34
Kulcspassz / 90
L. Dalipi2,01
Samuel Essende46,7%
Lövés pontossága
L. Dalipi40,0%
Samuel Essende33,3%
Gólkonverzió
L. Dalipi20,0%
Samuel Essende0,33
Védőakció / 90
L. Dalipi2,01
Samuel Essende54,2%
Párharcsiker
L. Dalipi43,7%
Samuel Essende75,0%
Cselezési siker
L. Dalipi43,5%
Samuel Essende0,00
Védés / 90azonos
L. Dalipi0,00
Samuel Essende53,8
Perc / meccs
L. Dalipi71,8
Értelmezési korlátNincs automatikus győztes
A kiemelés csak az adott, ténylegesen lefedett mutató nagyobb értékét jelzi. Nem játékosrangsor, jóslat vagy átigazolási értékbecslés.
Az eltérő bajnokság, csapat, poszt, mintanagyság és adatlefedettség miatt a számok kontextus nélkül nem minősítik a játékos teljes értékét.