HELYI ADATATLASZ
I Liga 2026 statisztikák és csapatranglisták
I Liga 2026 csapatstatisztikái, forma-, támadó-, védekező- és gólmutatói helyi eredményadatokból.
CSAPATRANGLISTA
Összesített teljesítmény
Forma, támadás, védekezés és stabilitás egy leíró indexben.
- 1
Ruch Chorzów9 meccs · 72% adat68,3/100helyi minta - 2
Lechia Gdansk10 meccs · 80% adat65,3/100helyi minta - 3
ŁKS Łódź10 meccs · 80% adat55,6/100helyi minta - 4
Polonia Bytom10 meccs · 80% adat54,1/100helyi minta - 5
Miedz Legnica10 meccs · 80% adat52,3/100helyi minta - 6
Stal Rzeszów10 meccs · 80% adat51,9/100helyi minta - 7
Polonia Warszawa10 meccs · 80% adat48,9/100helyi minta - 8
Pogoń Siedlce9 meccs · 72% adat45,5/100helyi minta - 9
Pogoń Grod. Mazowiecki10 meccs · 80% adat44,2/100helyi minta - 10
Nieciecza9 meccs · 72% adat43,8/100helyi minta - 11
Warta Poznań10 meccs · 80% adat43,2/100helyi minta - 12
Podbeskidzie10 meccs · 80% adat42,9/100helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Aktuális forma
A legutóbbi, legfeljebb tíz feldolgozott meccs ponttermése.
- 1
Ruch Chorzów9 meccs · 72% adat74,1/100helyi minta - 2
Lechia Gdansk10 meccs · 80% adat70,0/100helyi minta - 3
ŁKS Łódź10 meccs · 80% adat60,0/100helyi minta - 4
Stal Rzeszów10 meccs · 80% adat56,7/100helyi minta - 5
Polonia Bytom10 meccs · 80% adat56,7/100helyi minta - 6
Miedz Legnica10 meccs · 80% adat50,0/100helyi minta - 7
Polonia Warszawa10 meccs · 80% adat50,0/100helyi minta - 8
Pogoń Siedlce9 meccs · 72% adat48,2/100helyi minta - 9
Nieciecza9 meccs · 72% adat44,4/100helyi minta - 10
Warta Poznań10 meccs · 80% adat43,3/100helyi minta - 11
Stal Mielec9 meccs · 72% adat40,7/100helyi minta - 12
Podbeskidzie10 meccs · 80% adat40,0/100helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Támadó teljesítmény
A közelmúlt lőtt góljaira épülő leíró mutató.
- 1
Lechia Gdansk10 meccs · 80% adat92,0/100helyi minta - 2
Ruch Chorzów9 meccs · 72% adat66,7/100helyi minta - 3
Miedz Legnica10 meccs · 80% adat64,0/100helyi minta - 4
Stal Rzeszów10 meccs · 80% adat64,0/100helyi minta - 5
Polonia Bytom10 meccs · 80% adat64,0/100helyi minta - 6
Polonia Warszawa10 meccs · 80% adat60,0/100helyi minta - 7
Nieciecza9 meccs · 72% adat57,8/100helyi minta - 8
Pogoń Grod. Mazowiecki10 meccs · 80% adat56,0/100helyi minta - 9
Arka Gdynia9 meccs · 72% adat48,9/100helyi minta - 10
Puszcza Niepołomice10 meccs · 80% adat48,0/100helyi minta - 11
Warta Poznań10 meccs · 80% adat48,0/100helyi minta - 12
ŁKS Łódź10 meccs · 80% adat48,0/100helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Védekező teljesítmény
A közelmúlt kapott góljaira épülő leíró mutató.
- 1
Ruch Chorzów9 meccs · 72% adat73,3/100helyi minta - 2
ŁKS Łódź10 meccs · 80% adat68,0/100helyi minta - 3
Miedz Legnica10 meccs · 80% adat60,0/100helyi minta - 4
Podbeskidzie10 meccs · 80% adat56,0/100helyi minta - 5
Pogoń Siedlce9 meccs · 72% adat55,6/100helyi minta - 6
Odra Opole10 meccs · 80% adat52,0/100helyi minta - 7
Warta Poznań10 meccs · 80% adat52,0/100helyi minta - 8
Pogoń Grod. Mazowiecki10 meccs · 80% adat52,0/100helyi minta - 9
Lechia Gdansk10 meccs · 80% adat48,0/100helyi minta - 10
Polonia Bytom10 meccs · 80% adat48,0/100helyi minta - 11
Polonia Warszawa10 meccs · 80% adat48,0/100helyi minta - 12
Chrobry Głogów9 meccs · 72% adat46,7/100helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Stabil teljesítmény
Az eredmények ingadozását összefoglaló stabilitási mutató.
- 1
Chrobry Głogów9 meccs · 72% adat38,9/100helyi minta - 2
Podbeskidzie10 meccs · 80% adat34,7/100helyi minta - 3
Polonia Bytom10 meccs · 80% adat26,7/100helyi minta - 4
Ruch Chorzów9 meccs · 72% adat24,5/100helyi minta - 5
Odra Opole10 meccs · 80% adat24,3/100helyi minta - 6
Unia Skierniewice10 meccs · 80% adat22,3/100helyi minta - 7
Arka Gdynia9 meccs · 72% adat20,2/100helyi minta - 8
Nieciecza9 meccs · 72% adat16,9/100helyi minta - 9
ŁKS Łódź10 meccs · 80% adat16,7/100helyi minta - 10
Pogoń Grod. Mazowiecki10 meccs · 80% adat16,7/100helyi minta - 11
Miedz Legnica10 meccs · 80% adat14,4/100helyi minta - 12
Polonia Warszawa10 meccs · 80% adat14,4/100helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Lőtt gólátlag
Átlagosan szerzett gól a feldolgozott közelmúltban.
- 1
Lechia Gdansk10 meccs · 80% adat2,30helyi minta - 2
Ruch Chorzów9 meccs · 72% adat1,67helyi minta - 3
Miedz Legnica10 meccs · 80% adat1,60helyi minta - 4
Stal Rzeszów10 meccs · 80% adat1,60helyi minta - 5
Polonia Bytom10 meccs · 80% adat1,60helyi minta - 6
Polonia Warszawa10 meccs · 80% adat1,50helyi minta - 7
Nieciecza9 meccs · 72% adat1,44helyi minta - 8
Pogoń Grod. Mazowiecki10 meccs · 80% adat1,40helyi minta - 9
Arka Gdynia9 meccs · 72% adat1,22helyi minta - 10
Puszcza Niepołomice10 meccs · 80% adat1,20helyi minta - 11
Warta Poznań10 meccs · 80% adat1,20helyi minta - 12
ŁKS Łódź10 meccs · 80% adat1,20helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Mindkét csapat gólt szerzett
A BTTS-meccsek aránya a feldolgozott mintában.
- 1
Lechia Gdansk10 meccs · 80% adat80,0%helyi minta - 2
Nieciecza9 meccs · 72% adat77,8%helyi minta - 3
Stal Rzeszów10 meccs · 80% adat70,0%helyi minta - 4
Polonia Warszawa10 meccs · 80% adat70,0%helyi minta - 5
Arka Gdynia9 meccs · 72% adat66,7%helyi minta - 6
Miedz Legnica10 meccs · 80% adat60,0%helyi minta - 7
Podbeskidzie10 meccs · 80% adat60,0%helyi minta - 8
Unia Skierniewice10 meccs · 80% adat60,0%helyi minta - 9
Polonia Bytom10 meccs · 80% adat60,0%helyi minta - 10
Puszcza Niepołomice10 meccs · 80% adat50,0%helyi minta - 11
Warta Poznań10 meccs · 80% adat50,0%helyi minta - 12
Stal Mielec9 meccs · 72% adat44,4%helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Legalább három gól
A 2,5 gólnál magasabb összgólszámú meccsek aránya.
- 1
Lechia Gdansk10 meccs · 80% adat80,0%helyi minta - 2
Arka Gdynia9 meccs · 72% adat66,7%helyi minta - 3
Nieciecza9 meccs · 72% adat66,7%helyi minta - 4
Puszcza Niepołomice10 meccs · 80% adat60,0%helyi minta - 5
Stal Rzeszów10 meccs · 80% adat60,0%helyi minta - 6
Unia Skierniewice10 meccs · 80% adat60,0%helyi minta - 7
Polonia Bytom10 meccs · 80% adat60,0%helyi minta - 8
Stal Mielec9 meccs · 72% adat55,6%helyi minta - 9
Miedz Legnica10 meccs · 80% adat50,0%helyi minta - 10
Warta Poznań10 meccs · 80% adat50,0%helyi minta - 11
Polonia Warszawa10 meccs · 80% adat50,0%helyi minta - 12
Pogoń Grod. Mazowiecki10 meccs · 80% adat40,0%helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Kapott gól nélküli meccsek
A clean sheet mérkőzések aránya.
- 1
Ruch Chorzów9 meccs · 72% adat66,7%helyi minta - 2
Pogoń Siedlce9 meccs · 72% adat44,4%helyi minta - 3
ŁKS Łódź10 meccs · 80% adat40,0%helyi minta - 4
Polonia Bytom10 meccs · 80% adat40,0%helyi minta - 5
Chrobry Głogów9 meccs · 72% adat33,3%helyi minta - 6
Miedz Legnica10 meccs · 80% adat30,0%helyi minta - 7
Warta Poznań10 meccs · 80% adat30,0%helyi minta - 8
Pogoń Grod. Mazowiecki10 meccs · 80% adat30,0%helyi minta - 9
Nieciecza9 meccs · 72% adat22,2%helyi minta - 10
Stal Mielec9 meccs · 72% adat22,2%helyi minta - 11
Odra Opole10 meccs · 80% adat20,0%helyi minta - 12
Podbeskidzie10 meccs · 80% adat20,0%helyi minta
ÁTLÁTHATÓ ADATÚT
Módszertan
Befejezett, eredménnyel rendelkező helyi mérkőzések, valamint materializált csapat- és játékosprofilok. Hiányzó adat nem válik nullává vagy becsléssé. Az Adatatlasz olvasó nem ír domainadatot vagy saját gyorsítótársort, és nem kér adatot külső szolgáltatótól.