HELYI ADATATLASZ
Ligat Ha'al 2026 statisztikák és csapatranglisták
Ligat Ha'al 2026 csapatstatisztikái, forma-, támadó-, védekező- és gólmutatói helyi eredményadatokból.
CSAPATRANGLISTA
Összesített teljesítmény
Forma, támadás, védekezés és stabilitás egy leíró indexben.
- 1
Hapoel Tel Aviv7 meccs · 62% adat89,8/100helyi minta - 2
Maccabi Tel Aviv7 meccs · 62% adat77,5/100helyi minta - 3
Hapoel Beer Sheva9 meccs · 80% adat73,6/100helyi minta - 4
Maccabi Haifa7 meccs · 62% adat60,1/100helyi minta - 5
Beitar Jerusalem8 meccs · 72% adat52,2/100helyi minta - 6
Maccabi Netanya8 meccs · 72% adat49,8/100helyi minta - 7
Bnei Sakhnin8 meccs · 72% adat49,4/100helyi minta - 8
Hapoel Haifa8 meccs · 72% adat36,4/100helyi minta - 9
Maccabi Petah Tikva8 meccs · 72% adat35,0/100helyi minta - 10
Ironi Tiberias8 meccs · 72% adat35,0/100helyi minta - 11
Hapoel Katamon8 meccs · 72% adat29,8/100helyi minta - 12
Ironi Kiryat Shmona8 meccs · 72% adat25,9/100helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Aktuális forma
A legutóbbi, legfeljebb tíz feldolgozott meccs ponttermése.
- 1
Hapoel Tel Aviv7 meccs · 62% adat90,5/100helyi minta - 2
Hapoel Beer Sheva9 meccs · 80% adat81,5/100helyi minta - 3
Maccabi Tel Aviv7 meccs · 62% adat81,0/100helyi minta - 4
Maccabi Haifa7 meccs · 62% adat71,4/100helyi minta - 5
Beitar Jerusalem8 meccs · 72% adat58,3/100helyi minta - 6
Bnei Sakhnin8 meccs · 72% adat50,0/100helyi minta - 7
Maccabi Netanya8 meccs · 72% adat45,8/100helyi minta - 8
Hapoel Haifa8 meccs · 72% adat37,5/100helyi minta - 9
Maccabi Petah Tikva8 meccs · 72% adat37,5/100helyi minta - 10
Ironi Tiberias8 meccs · 72% adat33,3/100helyi minta - 11
Hapoel Katamon8 meccs · 72% adat29,2/100helyi minta - 12
Ironi Kiryat Shmona8 meccs · 72% adat16,7/100helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Támadó teljesítmény
A közelmúlt lőtt góljaira épülő leíró mutató.
- 1
Maccabi Tel Aviv7 meccs · 62% adat100,0/100helyi minta - 2
Hapoel Beer Sheva9 meccs · 80% adat97,8/100helyi minta - 3
Hapoel Tel Aviv7 meccs · 62% adat97,1/100helyi minta - 4
Maccabi Haifa7 meccs · 62% adat91,4/100helyi minta - 5
Hapoel Katamon8 meccs · 72% adat65,0/100helyi minta - 6
Maccabi Petah Tikva8 meccs · 72% adat65,0/100helyi minta - 7
Beitar Jerusalem8 meccs · 72% adat50,0/100helyi minta - 8
Hapoel Haifa8 meccs · 72% adat50,0/100helyi minta - 9
Maccabi Netanya8 meccs · 72% adat50,0/100helyi minta - 10
Ironi Kiryat Shmona8 meccs · 72% adat35,0/100helyi minta - 11
Ironi Tiberias8 meccs · 72% adat35,0/100helyi minta - 12
Bnei Sakhnin8 meccs · 72% adat30,0/100helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Védekező teljesítmény
A közelmúlt kapott góljaira épülő leíró mutató.
- 1
Hapoel Tel Aviv7 meccs · 62% adat94,3/100helyi minta - 2
Bnei Sakhnin8 meccs · 72% adat80,0/100helyi minta - 3
Maccabi Netanya8 meccs · 72% adat65,0/100helyi minta - 4
Maccabi Tel Aviv7 meccs · 62% adat60,0/100helyi minta - 5
Beitar Jerusalem8 meccs · 72% adat55,0/100helyi minta - 6
Hapoel Beer Sheva9 meccs · 80% adat46,7/100helyi minta - 7
Ironi Tiberias8 meccs · 72% adat45,0/100helyi minta - 8
Hapoel Petah Tikva9 meccs · 80% adat37,8/100helyi minta - 9
Ironi Kiryat Shmona8 meccs · 72% adat35,0/100helyi minta - 10
Hapoel Haifa8 meccs · 72% adat25,0/100helyi minta - 11
Maccabi Haifa7 meccs · 62% adat20,0/100helyi minta - 12
Hapoel Ramat Gan7 meccs · 62% adat14,3/100helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Stabil teljesítmény
Az eredmények ingadozását összefoglaló stabilitási mutató.
- 1
Hapoel Tel Aviv7 meccs · 62% adat53,3/100helyi minta - 2
Maccabi Tel Aviv7 meccs · 62% adat39,8/100helyi minta - 3
Hapoel Petah Tikva9 meccs · 80% adat36,3/100helyi minta - 4
Maccabi Netanya8 meccs · 72% adat33,9/100helyi minta - 5
Ironi Kiryat Shmona8 meccs · 72% adat33,3/100helyi minta - 6
Hapoel Ramat Gan7 meccs · 62% adat30,0/100helyi minta - 7
Hapoel Beer Sheva9 meccs · 80% adat29,0/100helyi minta - 8
Hapoel Haifa8 meccs · 72% adat22,3/100helyi minta - 9
Bnei Sakhnin8 meccs · 72% adat18,4/100helyi minta - 10
Ironi Tiberias8 meccs · 72% adat18,4/100helyi minta - 11
Hapoel Katamon8 meccs · 72% adat15,4/100helyi minta - 12
Beitar Jerusalem8 meccs · 72% adat13,4/100helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Lőtt gólátlag
Átlagosan szerzett gól a feldolgozott közelmúltban.
- 1
Maccabi Tel Aviv7 meccs · 62% adat2,86helyi minta - 2
Hapoel Beer Sheva9 meccs · 80% adat2,44helyi minta - 3
Hapoel Tel Aviv7 meccs · 62% adat2,43helyi minta - 4
Maccabi Haifa7 meccs · 62% adat2,29helyi minta - 5
Hapoel Katamon8 meccs · 72% adat1,63helyi minta - 6
Maccabi Petah Tikva8 meccs · 72% adat1,63helyi minta - 7
Beitar Jerusalem8 meccs · 72% adat1,25helyi minta - 8
Hapoel Haifa8 meccs · 72% adat1,25helyi minta - 9
Maccabi Netanya8 meccs · 72% adat1,25helyi minta - 10
Ironi Kiryat Shmona8 meccs · 72% adat0,88helyi minta - 11
Ironi Tiberias8 meccs · 72% adat0,88helyi minta - 12
Bnei Sakhnin8 meccs · 72% adat0,75helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Mindkét csapat gólt szerzett
A BTTS-meccsek aránya a feldolgozott mintában.
- 1
Maccabi Petah Tikva8 meccs · 72% adat100,0%helyi minta - 2
Maccabi Haifa7 meccs · 62% adat100,0%helyi minta - 3
Hapoel Haifa8 meccs · 72% adat75,0%helyi minta - 4
Hapoel Katamon8 meccs · 72% adat75,0%helyi minta - 5
Maccabi Netanya8 meccs · 72% adat75,0%helyi minta - 6
Maccabi Tel Aviv7 meccs · 62% adat71,4%helyi minta - 7
Hapoel Beer Sheva9 meccs · 80% adat66,7%helyi minta - 8
Ironi Kiryat Shmona8 meccs · 72% adat50,0%helyi minta - 9
Ironi Tiberias8 meccs · 72% adat50,0%helyi minta - 10
Hapoel Ramat Gan7 meccs · 62% adat42,9%helyi minta - 11
Beitar Jerusalem8 meccs · 72% adat37,5%helyi minta - 12
Hapoel Petah Tikva9 meccs · 80% adat33,3%helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Legalább három gól
A 2,5 gólnál magasabb összgólszámú meccsek aránya.
- 1
Maccabi Petah Tikva8 meccs · 72% adat100,0%helyi minta - 2
Maccabi Haifa7 meccs · 62% adat100,0%helyi minta - 3
Hapoel Katamon8 meccs · 72% adat75,0%helyi minta - 4
Maccabi Tel Aviv7 meccs · 62% adat71,4%helyi minta - 5
Hapoel Ramat Gan7 meccs · 62% adat71,4%helyi minta - 6
Hapoel Tel Aviv7 meccs · 62% adat71,4%helyi minta - 7
Hapoel Beer Sheva9 meccs · 80% adat66,7%helyi minta - 8
Hapoel Haifa8 meccs · 72% adat62,5%helyi minta - 9
Beitar Jerusalem8 meccs · 72% adat50,0%helyi minta - 10
Ironi Kiryat Shmona8 meccs · 72% adat37,5%helyi minta - 11
Hapoel Petah Tikva9 meccs · 80% adat33,3%helyi minta - 12
Maccabi Netanya8 meccs · 72% adat25,0%helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Kapott gól nélküli meccsek
A clean sheet mérkőzések aránya.
- 1
Hapoel Tel Aviv7 meccs · 62% adat85,7%helyi minta - 2
Bnei Sakhnin8 meccs · 72% adat62,5%helyi minta - 3
Beitar Jerusalem8 meccs · 72% adat50,0%helyi minta - 4
Hapoel Beer Sheva9 meccs · 80% adat33,3%helyi minta - 5
Maccabi Tel Aviv7 meccs · 62% adat28,6%helyi minta - 6
Maccabi Netanya8 meccs · 72% adat25,0%helyi minta - 7
Hapoel Ramat Gan7 meccs · 62% adat14,3%helyi minta - 8
Hapoel Haifa8 meccs · 72% adat12,5%helyi minta - 9
Ironi Kiryat Shmona8 meccs · 72% adat12,5%helyi minta - 10
Ironi Tiberias8 meccs · 72% adat12,5%helyi minta - 11
Hapoel Petah Tikva9 meccs · 80% adat11,1%helyi minta - 12
Hapoel Katamon8 meccs · 72% adat0,0%helyi minta
JÁTÉKOSRANGLISTA
Játékos-teljesítményindex
A lefedett szezonmeccsek poszthoz igazított leíró teljesítményindexe.
- 1
A. Turgeman8 meccs · 401 perc80,3/10096% adat - 2
Emmanuel Boateng5 meccs · 297 perc75,9/10090% adat - 3
A. Novaković6 meccs · 264 perc75,8/10092% adat - 4
I. Sharon8 meccs · 450 perc73,0/10096% adat - 5
I. Zlatanović6 meccs · 301 perc71,7/10092% adat - 6
R. Bălbărău7 meccs · 450 perc70,3/10094% adat - 7
Samu7 meccs · 450 perc69,6/10094% adat - 8
M. Anim Cudjoe7 meccs · 437 perc69,3/10094% adat - 9
D. Owusu6 meccs · 355 perc68,3/10092% adat - 10
D. Peretz6 meccs · 510 perc66,8/10092% adat - 11
Bruninho6 meccs · 352 perc66,7/10092% adat - 12
A. Forson7 meccs · 437 perc66,5/10094% adat
JÁTÉKOSRANGLISTA
Góllövők
A legtöbb helyben rögzített góllal rendelkező játékosok.
- 1
A. Turgeman8 meccs · 401 perc596% adat - 2
D. Peretz6 meccs · 510 perc592% adat - 3
I. Zlatanović6 meccs · 301 perc592% adat - 4
A. Idoko7 meccs · 505 perc494% adat - 5
J. Cortés6 meccs · 445 perc492% adat - 6
N. Vrasana5 meccs · 303 perc490% adat - 7
D. Owusu6 meccs · 355 perc392% adat - 8
A. Novaković6 meccs · 264 perc392% adat - 9
Emmanuel Boateng5 meccs · 297 perc390% adat - 10
N. Yehoshua9 meccs · 630 perc298% adat - 11
A. Ganah9 meccs · 456 perc298% adat - 12
N. Sabag8 meccs · 443 perc296% adat
JÁTÉKOSRANGLISTA
Gólpasszok
A legtöbb helyben rögzített gólpasszal rendelkező játékosok.
- 1
C. Tiéhi7 meccs · 524 perc394% adat - 2
Bruninho6 meccs · 352 perc392% adat - 3
Y. Leliendal4 meccs · 241 perc388% adat - 4
Pedro Amador9 meccs · 515 perc298% adat - 5
A. Mendy8 meccs · 428 perc296% adat - 6
M. Kna'an8 meccs · 332 perc296% adat - 7
M. Anim Cudjoe7 meccs · 437 perc294% adat - 8
B. Zaarura6 meccs · 255 perc292% adat - 9
Hélio Varela5 meccs · 306 perc290% adat - 10
Pedro Brazão4 meccs · 256 perc288% adat - 11
N. Yehoshua9 meccs · 630 perc198% adat - 12
A. Ganah9 meccs · 456 perc198% adat
JÁTÉKOSRANGLISTA
Átlagos játékosértékelés
Csak a szolgáltatott meccsértékeléssel rendelkező, lefedett játékosok átlaga.
- 1
A. Turgeman8 meccs · 401 perc7,8796% adat - 2
A. Novaković6 meccs · 264 perc7,6292% adat - 3
O. Dahan5 meccs · 360 perc7,5890% adat - 4
D. Owusu6 meccs · 355 perc7,5792% adat - 5
Emmanuel Boateng5 meccs · 297 perc7,5690% adat - 6
I. Sharon8 meccs · 450 perc7,5496% adat - 7
Y. Leliendal4 meccs · 241 perc7,5388% adat - 8
A. Kraev4 meccs · 180 perc7,5088% adat - 9
R. Bălbărău7 meccs · 450 perc7,4994% adat - 10
Samu7 meccs · 450 perc7,3594% adat - 11
T. Asante4 meccs · 189 perc7,3388% adat - 12
O. Altman5 meccs · 257 perc7,3390% adat
ÁTLÁTHATÓ ADATÚT
Módszertan
Befejezett, eredménnyel rendelkező helyi mérkőzések, valamint materializált csapat- és játékosprofilok. Hiányzó adat nem válik nullává vagy becsléssé. Az Adatatlasz olvasó nem ír domainadatot vagy saját gyorsítótársort, és nem kér adatot külső szolgáltatótól.