Bayonne eredmények, meccsek és forma
Bayonne aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 08:42
V18.9 Csapatközpont 360
Bayonne meccsközpont
Csapatprogram naprakész20 másodperce
Utolsó forma
VGYDDGY

Chauray
National 2 - Group B · Group B - 9
2026. 11. 06. 20:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
71formaindex / 1002,13 pont/meccs
5GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,38
Kapott gól / meccs0,88
BTTS38%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül50%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
71formaindex / 1002,13 pont/meccs
5GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,38
Kapott gól / meccs0,88
BTTS38%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül50%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,00
BTTS25%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,00
BTTS25%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,00
BTTS25%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
3GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
3GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
3GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
National 2 - Group BBayonne – Avranches0–3VNational 2 - Group BDinan Léhon – Bayonne0–2GYNational 2 - Group BBayonne – Les Herbiers0–0DNational 2 - Group BAngoulême – Bayonne2–2DNational 2 - Group BBayonne – Châteaubriant2–1GYNational 2 - Group BLorient II – Bayonne0–1GYNational 2 - Group BBayonne – Saumur1–0GYNational 2 - Group BGranville – Bayonne1–3GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
62/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: WDDWL · 8 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.