Nemzetközi · 2026/27 szezon
Bajnokok Ligája 2026/27: eredmények, tabella és program
Bajnokok Ligája 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: League Stage - 4.
- Mérkőzés
- 162
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 3
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 72/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
162 mérkőzés
81 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
71,7% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok elavultak1 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
VikingSabah FA4–1VégeSlavia PrahaArsenal1–2VégeRB LeipzigManchester City2–3VégePSV EindhovenClub Brugge KV1–2VégeLensComo1–9VégeFC PortoNapoli4–1VégeBorussia DortmundReal Betis2–1VégeFenerbahçeLiverpool3–2VégeAEK Athens FCReal Madrid2–3VégeVillarrealParis Saint Germain0–6VégeManchester UnitedAS Roma3–2VégeLask LinzSlovan Bratislava4–0Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Paris Saint Germain9010010050Stabil trend →2Real Madrid8510010030Stabil trend →3Arsenal77838070Stabil trend →4Aston Villa687510040Stabil trend →5Barcelona687510040Stabil trend →6Como687510040Stabil trend →7Sporting CP68758060Stabil trend →8Bayern München686710050Stabil trend →9Manchester City667510030Stabil trend →10Club Brugge KV667510030Stabil trend →11Dinamo Zagreb64679644Stabil trend →12Real Betis64758040Stabil trend →13Borussia Dortmund64757050Stabil trend →14Liverpool60751000Stabil trend →15Levski Sofia59675760Stabil trend →16FK Crvena Zvezda59509070Stabil trend →17Egnatia Rrogozhinë585010040Stabil trend →18VfB Stuttgart58587060Stabil trend →19Universitatea Craiova58587060Stabil trend →20Hapoel Beer Sheva58676747Javuló trend ↑21Fenerbahçe56675842Gyengülő trend ↓22KI Klaksvik53584070Stabil trend →23Bodo/Glimt53588025Gyengülő trend ↓24Sturm Graz52506070Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
V13 · HELYI JÁTÉKOSINDEX
Játékosközpont ›A szezon kiemelt játékosprofiljai
1
Lamine YamalBarcelona · Támadó89,12
N. PazComo · Középpályás89,03
D. DouéParis Saint Germain · Támadó88,64
RaphinhaBarcelona · Támadó88,25
Kylian MbappéReal Madrid · Támadó86,5
Minimum 90 lefedett játékperc; a lista nem hivatalos bajnoki díj vagy előrejelzés.
Szezonadatok
159 meccsBajnokok Ligája 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 3,00 | 5,00 | 1,25 | 75,0% | 100,0% | |
| 2 | 4 | 3,00 | 3,25 | 1,75 | 100,0% | 100,0% | |
| 3 | 4 | 2,50 | 2,00 | 0,75 | 50,0% | 75,0% | |
| 4 | 4 | 2,25 | 4,75 | 1,50 | 100,0% | 100,0% | |
| 5 | 4 | 2,25 | 3,50 | 1,50 | 75,0% | 100,0% | |
| 6 | 4 | 2,25 | 3,00 | 1,50 | 50,0% | 100,0% | |
| 7 | 4 | 2,25 | 3,00 | 1,75 | 75,0% | 75,0% | |
| 8 | 4 | 2,25 | 2,75 | 1,75 | 75,0% | 100,0% | |
| 9 | 4 | 2,25 | 3,50 | 2,50 | 100,0% | 100,0% | |
| 10 | 4 | 2,25 | 2,00 | 1,00 | 50,0% | 50,0% | |
| 11 | 4 | 2,25 | 1,75 | 1,25 | 75,0% | 75,0% | |
| 12 | 4 | 2,25 | 2,00 | 1,50 | 75,0% | 75,0% | |
| 13 | 4 | 2,00 | 3,00 | 1,25 | 50,0% | 75,0% | |
| 14 | 5 | 2,00 | 2,40 | 1,40 | 80,0% | 80,0% | |
| 15 | 7 | 2,00 | 1,43 | 1,00 | 28,6% | 42,9% | |
| 16 | 6 | 2,00 | 1,67 | 1,33 | 50,0% | 50,0% | |
| 17 | 9 | 2,00 | 1,44 | 1,44 | 55,6% | 44,4% | |
| 18 | 12 | 1,75 | 1,83 | 1,42 | 50,0% | 66,7% | |
| 19 | 4 | 1,75 | 1,75 | 1,00 | 50,0% | 50,0% | |
| 20 | 4 | 1,75 | 1,75 | 1,00 | 50,0% | 50,0% |