RED Star FC 93 eredmények, meccsek és forma
RED Star FC 93 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 07:57
V18.9 Csapatközpont 360
RED Star FC 93 meccsközpont
Csapatprogram naprakész11 perce
Utolsó forma
VVVGYGY

Dijon
Ligue 2 · Regular Season - 12
2026. 11. 06. 20:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs2,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs1,083 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
41formaindex / 1001,22 pont/meccs
3GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs1,78
BTTS78%9 lefedett
Over 2,567%9 lefedett
Kapott gól nélkül11%9 lefedett
xG / meccs1,083 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
41formaindex / 1001,22 pont/meccs
3GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs1,78
BTTS78%9 lefedett
Over 2,567%9 lefedett
Kapott gól nélkül11%9 lefedett
xG / meccs1,083 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
8formaindex / 1000,25 pont/meccs
0GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs2,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs1,072 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
8formaindex / 1000,25 pont/meccs
0GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs2,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs1,072 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
8formaindex / 1000,25 pont/meccs
0GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs2,25
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs1,072 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS100%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs1,091 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS100%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs1,091 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS100%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs1,091 lefedett
Legutóbbi eredmények
Ligue 2RED Star FC 93 – Nancy1–4VLigue 2Montpellier – RED Star FC 932–1VLigue 2RED Star FC 93 – Saint Etienne0–1VLigue 2Clermont Foot – RED Star FC 932–3GYLigue 2Guingamp – RED Star FC 931–3GYLigue 2Laval – RED Star FC 931–2GYLigue 2RED Star FC 93 – Reims1–4VLigue 2Boulogne – RED Star FC 931–1DLigue 2RED Star FC 93 – Sochaux0–0D
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
39/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WWLLL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.