Newington Youth eredmények, meccsek és forma
Newington Youth aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 05. 23:57
V18.9 Csapatközpont 360
Newington Youth meccsközpont
Csapatprogram naprakész3 perce
Utolsó forma
GYVGYVV

Armagh City
Championship · Regular Season - 15
2026. 11. 07. 16:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs2,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
5GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs2,10
BTTS40%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
12 meccsUtolsó 20 mérkőzés
61formaindex / 1001,83 pont/meccs
7GY1D4V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,83
BTTS42%12 lefedett
Over 2,567%12 lefedett
Kapott gól nélkül33%12 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,80
Kapott gól / meccs2,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,67
Kapott gól / meccs1,83
BTTS50%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,67
Kapott gól / meccs1,83
BTTS50%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs2,00
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
4GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs1,83
BTTS33%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
4GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs1,83
BTTS33%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
ChampionshipNewry City AFC – Newington Youth0–2GYLeague CupNewington Youth – Ballymena United1–3VChampionshipMoyola Park – Newington Youth2–3GYChampionshipNewington Youth – Ards0–2VChampionshipInstitute – Newington Youth7–0VChampionshipNewington Youth – Ballinamallard United4–0GYChampionshipGlenavon FC – Newington Youth1–0VChampionshipNewington Youth – Dundela5–5DChampionshipWarrenpoint Town – Newington Youth0–1GYChampionshipStrabane Athletic – Newington Youth1–2GYChampionshipNewington Youth – Rathfriland4–0GYChampionshipNewington Youth – Queen's University2–1GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
56/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WLLWW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.