Minsk II eredmények, meccsek és forma
Minsk II aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 11:14
V18.9 Csapatközpont 360
Minsk II meccsközpont
Helyi csapatarchívum17 órája
Utolsó forma
GYVGYVV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
23formaindex / 1000,70 pont/meccs
2GY1D7V
Lőtt gól / meccs1,70
Kapott gól / meccs2,30
BTTS80%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül0%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
12 meccsUtolsó 20 mérkőzés
31formaindex / 1000,92 pont/meccs
3GY2D7V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,92
BTTS67%12 lefedett
Over 2,567%12 lefedett
Kapott gól nélkül17%12 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
13formaindex / 1000,40 pont/meccs
0GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
13formaindex / 1000,40 pont/meccs
0GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
13formaindex / 1000,40 pont/meccs
0GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
43formaindex / 1001,29 pont/meccs
3GY0D4V
Lőtt gól / meccs2,29
Kapott gól / meccs1,57
BTTS71%7 lefedett
Over 2,586%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
43formaindex / 1001,29 pont/meccs
3GY0D4V
Lőtt gól / meccs2,29
Kapott gól / meccs1,57
BTTS71%7 lefedett
Over 2,586%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
1. DivisionGomel II – Minsk II1–4GY1. DivisionMinsk II – Orsha1–5V1. DivisionVolna – Minsk II1–4GY1. DivisionMinsk II – Smorgon0–2V1. DivisionBumprom – Minsk II2–1V1. DivisionShakhter Soligorsk – Minsk II2–0V1. DivisionMinsk II – Osipovichy1–1D1. DivisionLida – Minsk II3–2V1. DivisionMinsk II – Niva3–4V1. DivisionFC Energetik-Bgu Minsk – Minsk II2–1V1. DivisionMinsk II – FC Slutsk0–0D1. DivisionDinamo Minsk II – Minsk II0–4GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
30/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LLWLW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.