Mátészalka eredmények, meccsek és forma
Mátészalka aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 12 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 19:01
V18.9 Csapatközpont 360
Mátészalka meccsközpont
Csapatprogram naprakész53 perce
Utolsó forma
GYGYDVD

Debrecen II
NB III – Északkelet · Northeast - 15
2026. 11. 07. 13:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs0,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
4GY3D3V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,20
BTTS50%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
16 meccsUtolsó 20 mérkőzés
54formaindex / 1001,63 pont/meccs
7GY5D4V
Lőtt gól / meccs1,69
Kapott gól / meccs1,19
BTTS50%16 lefedett
Over 2,569%16 lefedett
Kapott gól nélkül31%16 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
52formaindex / 1001,57 pont/meccs
3GY2D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,14
BTTS57%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
52formaindex / 1001,57 pont/meccs
3GY2D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,14
BTTS57%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
4GY3D2V
Lőtt gól / meccs1,44
Kapott gól / meccs1,22
BTTS44%9 lefedett
Over 2,567%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
4GY3D2V
Lőtt gól / meccs1,44
Kapott gól / meccs1,22
BTTS44%9 lefedett
Over 2,567%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
NB III – ÉszakkeletNyiregyhaza II – Mátészalka1–3GYNB III – ÉszakkeletMátészalka – Tarpa4–0GYNB III – ÉszakkeletTiszafuredi VSE – Mátészalka0–0DNB III – ÉszakkeletMátészalka – Cigand SE0–1VNB III – ÉszakkeletTiszaújváros – Mátészalka2–2DNB III – ÉszakkeletMátészalka – Ózd Sajóvölgye2–1GYNB III – ÉszakkeletEger – Mátészalka0–3GYMagyar KupaMátészalka – Kozarmisleny FC1–3VNB III – ÉszakkeletMátészalka – DEAC1–1DNB III – ÉszakkeletFüzesabony – Mátészalka3–0VNB III – ÉszakkeletMátészalka – Diósgyőr II2–2DMagyar KupaSalgótarjáni BTC – Mátészalka0–2GY
Következő mérkőzések
NB III – ÉszakkeletMátészalka – Debrecen II–ProgramNB III – ÉszakkeletMátészalka – Kisvárda II–ProgramNB III – ÉszakkeletGödöllő – Mátészalka–ProgramNB III – ÉszakkeletMátészalka – Salgótarjáni BTC–ProgramNB III – ÉszakkeletMátészalka – Hajdúnánás–ProgramNB III – ÉszakkeletDiósgyőr II – Mátészalka–ProgramNB III – ÉszakkeletMátészalka – Füzesabony–ProgramNB III – ÉszakkeletDEAC – Mátészalka–ProgramNB III – ÉszakkeletMátészalka – Eger–ProgramNB III – ÉszakkeletÓzd Sajóvölgye – Mátészalka–ProgramNB III – ÉszakkeletMátészalka – Tiszaújváros–ProgramNB III – ÉszakkeletCigand SE – Mátészalka–Program
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
55/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: DLDWW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.