Paksi SE II eredmények, meccsek és forma
Paksi SE II aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 12 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 17:00
V18.9 Csapatközpont 360
Paksi SE II meccsközpont
A csapatprogram frissítésre vár7 órája
Utolsó forma
GYGYDGYV

Pécsi MFC
NB III – Délnyugat · Southwest - 15
2026. 11. 08. 11:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs3,60
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
37formaindex / 1001,10 pont/meccs
3GY2D5V
Lőtt gól / meccs2,30
Kapott gól / meccs1,70
BTTS70%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
3GY4D6V
Lőtt gól / meccs2,15
Kapott gól / meccs1,85
BTTS77%13 lefedett
Over 2,569%13 lefedett
Kapott gól nélkül15%13 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs2,60
Kapott gól / meccs2,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs2,60
Kapott gól / meccs2,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs2,60
Kapott gól / meccs2,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
38formaindex / 1001,13 pont/meccs
2GY3D3V
Lőtt gól / meccs1,88
Kapott gól / meccs1,63
BTTS75%8 lefedett
Over 2,563%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
38formaindex / 1001,13 pont/meccs
2GY3D3V
Lőtt gól / meccs1,88
Kapott gól / meccs1,63
BTTS75%8 lefedett
Over 2,563%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
NB III – DélnyugatDunaharaszti MTK – Paksi SE II0–2GYNB III – DélnyugatSárbogárd – Paksi SE II0–6GYNB III – DélnyugatBudaörs – Paksi SE II1–1DNB III – DélnyugatPaksi SE II – Szekszárd8–1GYNB III – DélnyugatSiofok – Paksi SE II3–1VNB III – DélnyugatPaksi SE II – Budafoki LC1–2VNB III – DélnyugatPTE-PEAC – Paksi SE II1–1DNB III – DélnyugatPaksi SE II – MTK Budapest II2–4VNB III – DélnyugatKaposvar – Paksi SE II3–1VNB III – DélnyugatPaksi SE II – Iváncsa0–2VNB III – DélnyugatPaksi SE II – Ferencváros II2–2DNB III – DélnyugatÉrdi VSE – Paksi SE II3–1V
Következő mérkőzések
NB III – DélnyugatPaksi SE II – Pécsi MFC–ProgramNB III – DélnyugatPaksi SE II – Majosi–ProgramNB III – DélnyugatFerencváros II – Paksi SE II–ProgramNB III – DélnyugatPaksi SE II – Érdi VSE–ProgramNB III – DélnyugatIváncsa – Paksi SE II–ProgramNB III – DélnyugatPaksi SE II – Kaposvar–ProgramNB III – DélnyugatMTK Budapest II – Paksi SE II–ProgramNB III – DélnyugatPaksi SE II – PTE-PEAC–ProgramNB III – DélnyugatBudafoki LC – Paksi SE II–ProgramNB III – DélnyugatPaksi SE II – Siofok–ProgramNB III – DélnyugatSzekszárd – Paksi SE II–ProgramNB III – DélnyugatPaksi SE II – Budaörs–Program
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
46/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LWDWW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.