Zalaegerszegi TE II eredmények, meccsek és forma
Zalaegerszegi TE II aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 12 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 06. 10:42
V18.9 Csapatközpont 360
Zalaegerszegi TE II meccsközpont
Csapatprogram naprakész13 perce
Utolsó forma
GYDGYVGY

Király SZE
NB III – Északnyugat · Northwest - 15
2026. 11. 07. 13:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,80
Kapott gól / meccs1,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
57formaindex / 1001,70 pont/meccs
5GY2D3V
Lőtt gól / meccs2,30
Kapott gól / meccs1,70
BTTS80%10 lefedett
Over 2,580%10 lefedett
Kapott gól nélkül0%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
14 meccsUtolsó 20 mérkőzés
48formaindex / 1001,43 pont/meccs
6GY2D6V
Lőtt gól / meccs2,07
Kapott gól / meccs1,86
BTTS79%14 lefedett
Over 2,579%14 lefedett
Kapott gól nélkül7%14 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
87formaindex / 1002,60 pont/meccs
4GY1D0V
Lőtt gól / meccs3,40
Kapott gól / meccs1,40
BTTS100%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
54formaindex / 1001,63 pont/meccs
4GY1D3V
Lőtt gól / meccs2,75
Kapott gól / meccs2,00
BTTS100%8 lefedett
Over 2,588%8 lefedett
Kapott gól nélkül0%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
54formaindex / 1001,63 pont/meccs
4GY1D3V
Lőtt gól / meccs2,75
Kapott gól / meccs2,00
BTTS100%8 lefedett
Over 2,588%8 lefedett
Kapott gól nélkül0%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs2,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
39formaindex / 1001,17 pont/meccs
2GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,17
Kapott gól / meccs1,67
BTTS50%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
39formaindex / 1001,17 pont/meccs
2GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,17
Kapott gól / meccs1,67
BTTS50%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
NB III – ÉszaknyugatZalaegerszegi TE II – Balatonalmádi6–2GYNB III – ÉszaknyugatSárisápi Bányász – Zalaegerszegi TE II2–2DNB III – ÉszaknyugatZalaegerszegi TE II – SC Sopron3–1GYNB III – ÉszaknyugatTatabánya – Zalaegerszegi TE II3–0VNB III – ÉszaknyugatZalaegerszegi TE II – Bicskei3–1GYNB III – ÉszaknyugatGyori ETO II – Zalaegerszegi TE II3–1VNB III – ÉszaknyugatZalaegerszegi TE II – Haladás VSE1–1DNB III – ÉszaknyugatMTE 1904 – Zalaegerszegi TE II1–3GYNB III – ÉszaknyugatZalaegerszegi TE II – Dorogi FC4–2GYNB III – ÉszaknyugatPápai Perutz – Zalaegerszegi TE II1–0VNB III – ÉszaknyugatZalaegerszegi TE II – Puskás II2–3VNB III – Északnyugat1908 SZAC – Zalaegerszegi TE II0–1GY
Következő mérkőzések
NB III – ÉszaknyugatKirály SZE – Zalaegerszegi TE II–ProgramNB III – ÉszaknyugatVeszprém – Zalaegerszegi TE II–ProgramNB III – ÉszaknyugatZalaegerszegi TE II – 1908 SZAC–ProgramNB III – ÉszaknyugatKomárom – Zalaegerszegi TE II–ProgramNB III – ÉszaknyugatPuskás II – Zalaegerszegi TE II–ProgramNB III – ÉszaknyugatZalaegerszegi TE II – Pápai Perutz–ProgramNB III – ÉszaknyugatDorogi FC – Zalaegerszegi TE II–ProgramNB III – ÉszaknyugatZalaegerszegi TE II – MTE 1904–ProgramNB III – ÉszaknyugatHaladás VSE – Zalaegerszegi TE II–ProgramNB III – ÉszaknyugatZalaegerszegi TE II – Gyori ETO II–ProgramNB III – ÉszaknyugatBicskei – Zalaegerszegi TE II–ProgramNB III – ÉszaknyugatZalaegerszegi TE II – Tatabánya–Program
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
55/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WLWDW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.