Großbardorf eredmények, meccsek és forma
Großbardorf aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 05. 18:27
V18.9 Csapatközpont 360
Großbardorf meccsközpont
Csapatprogram naprakész3 perce
Utolsó forma
GYGYGYGYV

Viktoria Aschaffenburg
Oberliga - Bayern Nord · Bayern Nord - 18
2026. 11. 07. 14:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,80
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
6GY0D4V
Lőtt gól / meccs2,30
Kapott gól / meccs1,90
BTTS70%10 lefedett
Over 2,580%10 lefedett
Kapott gól nélkül0%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
14 meccsUtolsó 20 mérkőzés
45formaindex / 1001,36 pont/meccs
6GY1D7V
Lőtt gól / meccs1,79
Kapott gól / meccs2,00
BTTS57%14 lefedett
Over 2,571%14 lefedett
Kapott gól nélkül7%14 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
54formaindex / 1001,63 pont/meccs
4GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,63
BTTS50%8 lefedett
Over 2,575%8 lefedett
Kapott gól nélkül13%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
54formaindex / 1001,63 pont/meccs
4GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,63
BTTS50%8 lefedett
Over 2,575%8 lefedett
Kapott gól nélkül13%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs2,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,83
Kapott gól / meccs2,50
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,83
Kapott gól / meccs2,50
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Oberliga - Bayern NordAmmerthal – Großbardorf1–3GYOberliga - Bayern NordGroßbardorf – Jahn Regensburg II4–3GYOberliga - Bayern NordGroßbardorf – DJK Bamberg3–1GYOberliga - Bayern NordGebenbach – Großbardorf1–4GYOberliga - Bayern NordGroßbardorf – Cham0–1VOberliga - Bayern NordStadeln – Großbardorf1–0VOberliga - Bayern NordGroßbardorf – Eintracht Bamberg0–3VOberliga - Bayern NordFortuna Regensburg – Großbardorf6–2VOberliga - Bayern NordGroßbardorf – Viktoria Aschaffenburg3–1GYOberliga - Bayern NordGroßbardorf – Neudrossenfeld4–1GYOberliga - Bayern NordWeiden – Großbardorf1–0VOberliga - Bayern NordGroßbardorf – Ingolstadt II0–3V
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
54/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LWWWW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.