Mladá Boleslav II eredmények, meccsek és forma
Mladá Boleslav II aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 05. 16:27
V18.9 Csapatközpont 360
Mladá Boleslav II meccsközpont
Csapatprogram naprakész27 másodperce
Utolsó forma
GYGYGYGYD

Pardubice II
3. liga - CFL B · Group B - 14
2026. 11. 07. 10:15Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
87formaindex / 1002,60 pont/meccs
4GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,60
Kapott gól / meccs0,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
77formaindex / 1002,30 pont/meccs
7GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,30
Kapott gól / meccs0,90
BTTS60%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
12 meccsUtolsó 20 mérkőzés
72formaindex / 1002,17 pont/meccs
8GY2D2V
Lőtt gól / meccs2,50
Kapott gól / meccs0,92
BTTS58%12 lefedett
Over 2,575%12 lefedett
Kapott gól nélkül42%12 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,83
Kapott gól / meccs1,17
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,83
Kapott gól / meccs1,17
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
87formaindex / 1002,60 pont/meccs
4GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,60
Kapott gól / meccs0,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
89formaindex / 1002,67 pont/meccs
5GY1D0V
Lőtt gól / meccs3,17
Kapott gól / meccs0,67
BTTS50%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül50%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
89formaindex / 1002,67 pont/meccs
5GY1D0V
Lőtt gól / meccs3,17
Kapott gól / meccs0,67
BTTS50%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül50%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
3. liga - CFL BTeplice II – Mladá Boleslav II1–4GY3. liga - CFL BMladá Boleslav II – Čáslav4–0GY3. liga - CFL BSokol Brozany – Mladá Boleslav II1–3GY3. liga - CFL BMladá Boleslav II – Baník Souš1–0GY3. liga - CFL BMladá Boleslav II – Varnsdorf1–1D3. liga - CFL BHradec Králové II – Mladá Boleslav II0–1GY3. liga - CFL BMladá Boleslav II – Slovan Liberec II2–1GY3. liga - CFL BJablonec II – Mladá Boleslav II2–2D3. liga - CFL BMladá Boleslav II – Sokol Zápy2–3V3. liga - CFL BVelké Hamry – Mladá Boleslav II0–3GY3. liga - CFL BMladá Boleslav II – Neratovice-Byškovice1–2V3. liga - CFL BHorní Ředice – Mladá Boleslav II0–6GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
73/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: DWWWW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.