EVV eredmények, meccsek és forma
EVV aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 29. 02:03
V18.9 Csapatközpont 360
EVV meccsközpont
Helyi csapatarchívum5 napja
Utolsó forma
VVDVV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs2,20
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY3D6V
Lőtt gól / meccs0,90
Kapott gól / meccs1,90
BTTS50%10 lefedett
Over 2,540%10 lefedett
Kapott gól nélkül0%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
14 meccsUtolsó 20 mérkőzés
21formaindex / 1000,64 pont/meccs
2GY3D9V
Lőtt gól / meccs1,21
Kapott gól / meccs2,14
BTTS64%14 lefedett
Over 2,557%14 lefedett
Kapott gól nélkül0%14 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
28formaindex / 1000,83 pont/meccs
1GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,83
BTTS67%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
28formaindex / 1000,83 pont/meccs
1GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,83
BTTS67%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,40
Kapott gól / meccs2,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
1GY1D6V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,38
BTTS63%8 lefedett
Over 2,563%8 lefedett
Kapott gól nélkül0%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
1GY1D6V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,38
BTTS63%8 lefedett
Over 2,563%8 lefedett
Kapott gól nélkül0%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
KNVB BekerVvsb – EVV4–0VDerde DivisieExcelsior Maassluis – EVV1–0VDerde DivisieEVV – Roosendaal3–3DDerde DivisieAchilles Veen – EVV1–0VDerde DivisieEVV – Noordwijk0–2VDerde DivisieFC Lisse – EVV1–1DKNVB BekerEVV – Halsteren3–1GYDerde DivisieEVV – Groene Ster1–1DDerde DivisieUDI '19 – EVV4–1VDerde DivisieEVV – Poortugaal0–1VKNVB BekerHercules – EVV1–3GYDerde DivisieUNA – EVV4–1V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
55/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WWL · 3 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.