Staal Jørpeland eredmények, meccsek és forma
Staal Jørpeland aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 11 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 22:16
V18.9 Csapatközpont 360
Staal Jørpeland meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 napja
Utolsó forma
VGYVVGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
3GY1D6V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs2,50
BTTS80%10 lefedett
Over 2,590%10 lefedett
Kapott gól nélkül0%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
11 meccsUtolsó 20 mérkőzés
30formaindex / 1000,91 pont/meccs
3GY1D7V
Lőtt gól / meccs1,91
Kapott gól / meccs2,64
BTTS82%11 lefedett
Over 2,591%11 lefedett
Kapott gól nélkül0%11 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs2,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs2,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs2,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs2,60
BTTS100%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY0D4V
Lőtt gól / meccs2,17
Kapott gól / meccs2,50
BTTS100%6 lefedett
Over 2,5100%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY0D4V
Lőtt gól / meccs2,17
Kapott gól / meccs2,50
BTTS100%6 lefedett
Over 2,5100%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
3. Division - Girone 4Flekkerøy – Staal Jørpeland3–2V3. Division - Girone 4Staal Jørpeland – Vindbjart3–2GY3. Division - Girone 4Madla – Staal Jørpeland3–1V3. Division - Girone 4Staal Jørpeland – Våg0–4V3. Division - Girone 4Hinna – Staal Jørpeland2–4GY3. Division - Girone 4Varhaug – Staal Jørpeland4–2V3. Division - Girone 4Staal Jørpeland – Viking II2–2D3. Division - Girone 4Brodd – Staal Jørpeland1–3GY3. Division - Girone 4Staal Jørpeland – Mandalskameratene0–2V3. Division - Girone 4Stabæk II – Staal Jørpeland2–1V3. Division - Girone 4Staal Jørpeland – Haugesund II3–4V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
33/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WLLWL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.