Würzburger FV eredmények, meccsek és forma
Würzburger FV aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 06. 11:27
V18.9 Csapatközpont 360
Würzburger FV meccsközpont
Csapatprogram naprakész1 perce
Utolsó forma
DGYDDGY

Jahn Regensburg II
Oberliga - Bayern Nord · Bayern Nord - 18
2026. 11. 07. 16:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
2GY3D0V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
4GY4D2V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,30
BTTS70%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
64formaindex / 1001,92 pont/meccs
7GY4D2V
Lőtt gól / meccs2,08
Kapott gól / meccs1,23
BTTS69%13 lefedett
Over 2,562%13 lefedett
Kapott gól nélkül23%13 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
61formaindex / 1001,83 pont/meccs
3GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,17
Kapott gól / meccs1,33
BTTS83%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
61formaindex / 1001,83 pont/meccs
3GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,17
Kapott gól / meccs1,33
BTTS83%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
4GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,14
BTTS57%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
4GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,14
BTTS57%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Oberliga - Bayern NordGebenbach – Würzburger FV3–3DOberliga - Bayern NordWürzburger FV – Stadeln4–0GYOberliga - Bayern NordFortuna Regensburg – Würzburger FV2–2DOberliga - Bayern NordWürzburger FV – Weiden1–1DOberliga - Bayern NordBayern Hof – Würzburger FV1–2GYOberliga - Bayern NordWürzburger FV – Kornburg1–1DOberliga - Bayern NordASV Neumarkt – Würzburger FV0–1GYOberliga - Bayern NordWürzburger FV – Ammerthal2–1GYOberliga - Bayern NordDJK Bamberg – Würzburger FV1–0VOberliga - Bayern NordWürzburger FV – Cham2–3VOberliga - Bayern NordEintracht Bamberg – Würzburger FV0–2GYOberliga - Bayern NordWürzburger FV – Neudrossenfeld3–2GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
54/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WDDWD · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.