Santo André U20 eredmények, meccsek és forma
Santo André U20 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 30. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Santo André U20 meccsközpont
Helyi csapatarchívum4 napja
Utolsó forma
VVVGYGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs2,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
3GY3D3V
Lőtt gól / meccs1,78
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%9 lefedett
Over 2,567%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
3GY3D3V
Lőtt gól / meccs1,78
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%9 lefedett
Over 2,567%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs1,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
61formaindex / 1001,83 pont/meccs
3GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,17
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül50%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
61formaindex / 1001,83 pont/meccs
3GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,17
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül50%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS100%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS100%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS100%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Paulista - U20Santos U20 – Santo André U202–1VPaulista - U20Santo André U20 – Santos U201–4VPaulista - U20Juventus U20 – Santo André U203–1VPaulista - U20Santo André U20 – Juventus U203–1GYPaulista - U20Santo André U20 – Sertãozinho U203–0GYPaulista - U20Sertãozinho U20 – Santo André U201–1DPaulista - U20Santo André U20 – Velo Clube U205–0GYPaulista - U20Santo André U20 – São Caetano U200–0DPaulista - U20Santo André U20 – XV de Piracicaba U201–1D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
49/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: WWLLL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.