Le Havre W eredmények, meccsek és forma
Le Havre W aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 7 meccs
- Formaminta
- 7 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Le Havre W meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
DDDGYV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
1GY3D1V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs1,003 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
43formaindex / 1001,29 pont/meccs
2GY3D2V
Lőtt gól / meccs0,86
Kapott gól / meccs1,57
BTTS43%7 lefedett
Over 2,529%7 lefedett
Kapott gól nélkül43%7 lefedett
xG / meccs1,003 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
43formaindex / 1001,29 pont/meccs
2GY3D2V
Lőtt gól / meccs0,86
Kapott gól / meccs1,57
BTTS43%7 lefedett
Over 2,529%7 lefedett
Kapott gól nélkül43%7 lefedett
xG / meccs1,003 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
1GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,67
BTTS33%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs1,161 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
1GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,67
BTTS33%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs1,161 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
1GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,67
BTTS33%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs1,161 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs0,922 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs0,922 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs0,922 lefedett
Legutóbbi eredmények
Feminine Division 1Strasbourg W – Le Havre W0–0DFeminine Division 1Le Havre W – Lens W0–0DFeminine Division 1Montpellier W – Le Havre W1–1DFeminine Division 1Le Havre W – Saint-Malo W2–0GYFeminine Division 1Le Havre W – Lyon W1–8VFeminine Division 1Toulouse W – Le Havre W1–2GYFeminine Division 1Marseille W – Le Havre W1–0V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
38/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LWDDD · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.