Diksmuide eredmények, meccsek és forma
Diksmuide aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 10 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 06. 02:27
V18.9 Csapatközpont 360
Diksmuide meccsközpont
Csapatprogram naprakész7 perce
Utolsó forma
DVGYDGY

Oudenaarde
Second Amateur Division - VFV A · VFV A - 11
2026. 11. 07. 20:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
57formaindex / 1001,70 pont/meccs
5GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 20 mérkőzés
57formaindex / 1001,70 pont/meccs
5GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs0,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
72formaindex / 1002,17 pont/meccs
4GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,17
Kapott gól / meccs0,67
BTTS33%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül50%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
72formaindex / 1002,17 pont/meccs
4GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,17
Kapott gól / meccs0,67
BTTS33%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül50%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs2,00
BTTS100%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs2,00
BTTS100%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs2,00
BTTS100%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Second Amateur Division - VFV ADiksmuide – VW Hamme0–0DSecond Amateur Division - VFV ALonderzeel – Diksmuide3–2VSecond Amateur Division - VFV ADiksmuide – Oostkamp2–1GYSecond Amateur Division - VFV AMechelen II – Diksmuide1–1DSecond Amateur Division - VFV ADiksmuide – Voorde Appelterre1–0GYCupDiksmuide – Lommel United0–2VSecond Amateur Division - VFV AKRC Gent – Diksmuide1–2GYSecond Amateur Division - VFV ADiksmuide – FC Lebbeke3–1GYSecond Amateur Division - VFV ADiksmuide – HO Kalken1–0GYSecond Amateur Division - VFV ATorhout – Diksmuide3–2V
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
57/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: WDWLD · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.