Ammerthal eredmények, meccsek és forma
Ammerthal aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 05. 05:27
V18.9 Csapatközpont 360
Ammerthal meccsközpont
Csapatprogram naprakész13 perce
Utolsó forma
VVVDV

ASV Neumarkt
Oberliga - Bayern Nord · Bayern Nord - 18
2026. 11. 07. 14:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
23formaindex / 1000,70 pont/meccs
2GY1D7V
Lőtt gól / meccs1,30
Kapott gól / meccs2,60
BTTS70%10 lefedett
Over 2,580%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
21formaindex / 1000,62 pont/meccs
2GY2D9V
Lőtt gól / meccs1,23
Kapott gól / meccs2,54
BTTS77%13 lefedett
Over 2,577%13 lefedett
Kapott gól nélkül8%13 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
14formaindex / 1000,43 pont/meccs
1GY0D6V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,86
BTTS71%7 lefedett
Over 2,586%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
14formaindex / 1000,43 pont/meccs
1GY0D6V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,86
BTTS71%7 lefedett
Over 2,586%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs2,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
28formaindex / 1000,83 pont/meccs
1GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs2,17
BTTS83%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
28formaindex / 1000,83 pont/meccs
1GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs2,17
BTTS83%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Oberliga - Bayern NordAmmerthal – Großbardorf1–3VOberliga - Bayern NordDJK Bamberg – Ammerthal4–1VOberliga - Bayern NordAmmerthal – Cham0–2VOberliga - Bayern NordEintracht Bamberg – Ammerthal2–2DOberliga - Bayern NordAmmerthal – Neudrossenfeld1–2VOberliga - Bayern NordIngolstadt II – Ammerthal0–2GYOberliga - Bayern NordAmmerthal – Nordlingen3–1GYOberliga - Bayern NordWürzburger FV – Ammerthal2–1VOberliga - Bayern NordAmmerthal – Viktoria Aschaffenburg0–6VOberliga - Bayern NordJahn Regensburg II – Ammerthal4–2VOberliga - Bayern NordAmmerthal – Gebenbach1–3VOberliga - Bayern NordStadeln – Ammerthal1–1D
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
24/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LDLLL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.