Victoria Clarholz eredmények, meccsek és forma
Victoria Clarholz aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 10 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 26. 00:49
V18.9 Csapatközpont 360
Victoria Clarholz meccsközpont
Helyi csapatarchívum9 napja
Utolsó forma
VVVVD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
23formaindex / 1000,70 pont/meccs
2GY1D7V
Lőtt gól / meccs1,90
Kapott gól / meccs2,40
BTTS80%10 lefedett
Over 2,590%10 lefedett
Kapott gól nélkül0%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 20 mérkőzés
23formaindex / 1000,70 pont/meccs
2GY1D7V
Lőtt gól / meccs1,90
Kapott gól / meccs2,40
BTTS80%10 lefedett
Over 2,590%10 lefedett
Kapott gól nélkül0%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs2,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs2,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs2,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs2,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs2,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs2,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Oberliga - WestfalenVerl II – Victoria Clarholz3–0VOberliga - WestfalenVictoria Clarholz – Arminia II1–3VOberliga - WestfalenVictoria Clarholz – Maaslingen0–1VOberliga - WestfalenPreußen Münster II – Victoria Clarholz3–2VOberliga - WestfalenVictoria Clarholz – Westfalia Kinderhaus2–2DOberliga - WestfalenErkenschwick – Victoria Clarholz3–2VOberliga - WestfalenVictoria Clarholz – Gievenbeck2–4VOberliga - WestfalenEnnepetal – Victoria Clarholz1–6GYOberliga - WestfalenLippstadt 08 – Victoria Clarholz3–1VOberliga - WestfalenVictoria Clarholz – Schermbeck3–1GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
31/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: DLLLL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.