Opava U19 eredmények, meccsek és forma
Opava U19 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 04:00
V18.9 Csapatközpont 360
Opava U19 meccsközpont
Helyi csapatarchívum53 perce
Utolsó forma
VGYGYGYGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,80
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
73formaindex / 1002,20 pont/meccs
7GY1D2V
Lőtt gól / meccs3,10
Kapott gól / meccs1,70
BTTS70%10 lefedett
Over 2,590%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
12 meccsUtolsó 20 mérkőzés
69formaindex / 1002,08 pont/meccs
8GY1D3V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs1,83
BTTS75%12 lefedett
Over 2,592%12 lefedett
Kapott gól nélkül25%12 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs3,60
Kapott gól / meccs2,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs3,17
Kapott gól / meccs2,50
BTTS83%6 lefedett
Over 2,5100%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs3,17
Kapott gól / meccs2,50
BTTS83%6 lefedett
Over 2,5100%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,60
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
5GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,83
Kapott gól / meccs1,17
BTTS67%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
5GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,83
Kapott gól / meccs1,17
BTTS67%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
1. Liga U19Opava U19 – Sigma Olomouc U193–4V1. Liga U19Slavia Praha U19 – Opava U192–3GY1. Liga U19Opava U19 – Zbrojovka Brno U194–0GY1. Liga U19Sparta Praha U19 – Opava U190–1GY1. Liga U19Mladá Boleslav U19 – Opava U191–3GY1. Liga U19Opava U19 – Slovácko U193–3D1. Liga U19Teplice U19 – Opava U190–5GY1. Liga U19Opava U19 – Zlín U194–3GY1. Liga U19Opava U19 – České Budějovice U194–2GY1. Liga U19Baník Ostrava U19 – Opava U192–1V1. Liga U19Opava U19 – Dukla Praha U191–3V1. Liga U19Karviná U19 – Opava U192–4GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
66/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WWWWL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.