Grama eredmények, meccsek és forma
Grama aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Grama meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
DVDGYV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs0,60
BTTS20%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
3GY3D3V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs0,67
BTTS33%9 lefedett
Over 2,533%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
3GY3D3V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs0,67
BTTS33%9 lefedett
Over 2,533%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,75
BTTS25%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,75
BTTS25%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,75
BTTS25%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs0,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs0,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs0,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Tercera División RFEF - Group 5Cornellà – Grama1–1DTercera División RFEF - Group 5Grama – Atlètic Lleida0–1VTercera División RFEF - Group 5Vilanova – Grama0–0DTercera División RFEF - Group 5San Cristóbal – Grama0–5GYTercera División RFEF - Group 5Grama – Tona0–1VTercera División RFEF - Group 5Grama – Vilassar Mar3–0GYTercera División RFEF - Group 5Montañesa – Grama1–0VTercera División RFEF - Group 5Grama – Martinenc1–1DTercera División RFEF - Group 5L'Escala – Grama1–2GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
50/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LWDLD · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.