Montañesa eredmények, meccsek és forma
Montañesa aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Montañesa meccsközpont
Helyi csapatarchívum22 órája
Utolsó forma
GYDVGYV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Tercera División RFEF - Group 5San Cristóbal – Montañesa0–2GYTercera División RFEF - Group 5Montañesa – Vilassar Mar2–2DTercera División RFEF - Group 5Cerdanyola del Vallès – Montañesa1–0VTercera División RFEF - Group 5Montañesa – L'Escala2–0GYTercera División RFEF - Group 5Martinenc – Montañesa3–2V
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
59formaindex / 1001,78 pont/meccs
5GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,44
Kapott gól / meccs0,78
BTTS22%9 lefedett
Over 2,533%9 lefedett
Kapott gól nélkül56%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
59formaindex / 1001,78 pont/meccs
5GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,44
Kapott gól / meccs0,78
BTTS22%9 lefedett
Over 2,533%9 lefedett
Kapott gól nélkül56%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
3GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,50
BTTS25%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül75%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
3GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,50
BTTS25%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül75%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
3GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,50
BTTS25%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül75%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS20%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS20%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS20%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Tercera División RFEF - Group 5San Cristóbal – Montañesa0–2GYTercera División RFEF - Group 5Montañesa – Vilassar Mar2–2DTercera División RFEF - Group 5Cerdanyola del Vallès – Montañesa1–0VTercera División RFEF - Group 5Montañesa – L'Escala2–0GYTercera División RFEF - Group 5Martinenc – Montañesa3–2VTercera División RFEF - Group 5Europa II – Montañesa1–0VTercera División RFEF - Group 5Montañesa – Grama1–0GYTercera División RFEF - Group 5Badalona – Montañesa0–1GYTercera División RFEF - Group 5Montañesa – San Juan Atletico de Montcada3–0GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
57/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LWLDW · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.