Famalicão U23 eredmények, meccsek és forma
Famalicão U23 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 11:43
V18.9 Csapatközpont 360
Famalicão U23 meccsközpont
Csapatprogram naprakész26 másodperce
Utolsó forma
GYGYGYGYV

Penafiel U23
Liga Revelação U23 · Regular Season - 11
2026. 11. 04. 18:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
5GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,63
BTTS75%8 lefedett
Over 2,575%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
5GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,63
BTTS75%8 lefedett
Over 2,575%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
3GY0D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
3GY0D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
3GY0D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Liga Revelação U23Famalicão U23 – União Leiria U232–0GYLiga Revelação U23Marítimo U23 – Famalicão U230–1GYLiga Revelação U23Famalicão U23 – Estrela U232–1GYLiga Revelação U23Leixões U23 – Famalicão U231–2GYLiga Revelação U23Estoril U23 – Famalicão U234–2VLiga Revelação U23Farense U23 – Famalicão U234–3VLiga Revelação U23Famalicão U23 – Felgueiras U232–1GYLiga Revelação U23Moreirense U23 – Famalicão U232–2D
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
59/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LWWWW · 8 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.