Sporting CP U23 eredmények, meccsek és forma
Sporting CP U23 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 28. 11:33
V18.9 Csapatközpont 360
Sporting CP U23 meccsközpont
Helyi csapatarchívum6 napja
Utolsó forma
GYGYVDGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
79formaindex / 1002,38 pont/meccs
6GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS63%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
79formaindex / 1002,38 pont/meccs
6GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS63%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
2GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,33
Kapott gól / meccs0,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
2GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,33
Kapott gól / meccs0,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
2GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,33
Kapott gól / meccs0,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Liga Revelação U23Rio Ave U23 – Sporting CP U231–2GYLiga Revelação U23Sporting CP U23 – Gil Vicente U232–0GYLiga Revelação U23Estoril U23 – Sporting CP U231–0VLiga Revelação U23Sporting CP U23 – Penafiel U231–1DLiga Revelação U23Leixões U23 – Sporting CP U233–4GYLiga Revelação U23Estrela U23 – Sporting CP U231–2GYLiga Revelação U23Sporting CP U23 – Benfica U234–1GYLiga Revelação U23Vizela U23 – Sporting CP U230–1GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
71/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: WDLWW · 8 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.