Ascoli U19 eredmények, meccsek és forma
Ascoli U19 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 06. 02:27
V18.9 Csapatközpont 360
Ascoli U19 meccsközpont
Csapatprogram naprakész27 perce
Utolsó forma
VVVVV

Catanzaro U19
Campionato Primavera - 2 · Regular Season - 8
2026. 11. 07. 14:30Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D5V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs2,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
8formaindex / 1000,25 pont/meccs
0GY2D6V
Lőtt gól / meccs0,88
Kapott gól / meccs2,38
BTTS63%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül0%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
8formaindex / 1000,25 pont/meccs
0GY2D6V
Lőtt gól / meccs0,88
Kapott gól / meccs2,38
BTTS63%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül0%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,50
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,50
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,50
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs3,25
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs3,25
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs3,25
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Campionato Primavera - 2Ascoli U19 – Avellino U190–1VCampionato Primavera - 2Ascoli U19 – Monopoli U190–2VCampionato Primavera - 2Pisa U19 – Ascoli U194–1VCampionato Primavera - 2Pescara U19 – Ascoli U195–2VCoppa Italia PrimaveraSudtirol U19 – Ascoli U192–0VCampionato Primavera - 2Ascoli U19 – Napoli U192–2DCampionato Primavera - 2Bari U19 – Ascoli U192–1VCampionato Primavera - 2Ascoli U19 – Spezia U191–1D
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
20/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: DLLLL · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.