Thun II eredmények, meccsek és forma
Thun II aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 10 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 03:38
V18.9 Csapatközpont 360
Thun II meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
GYVVGYV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs3,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
4GY2D4V
Lőtt gól / meccs2,60
Kapott gól / meccs2,50
BTTS90%10 lefedett
Over 2,580%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 20 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
4GY2D4V
Lőtt gól / meccs2,60
Kapott gól / meccs2,50
BTTS90%10 lefedett
Over 2,580%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs3,40
Kapott gól / meccs2,80
BTTS100%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs3,17
Kapott gól / meccs2,50
BTTS100%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs3,17
Kapott gól / meccs2,50
BTTS100%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs2,50
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs2,50
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs2,50
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
1. Liga Classic - Group 2Thun II – Zug6–1GY1. Liga Classic - Group 2Solothurn – Thun II3–1V1. Liga Classic - Group 2Thun II – Muttenz5–6V1. Liga Classic - Group 2Bassecourt – Thun II0–2GY1. Liga Classic - Group 2Thun II – Schötz1–5V1. Liga Classic - Group 2Thun II – FC Wohlen1–1D1. Liga Classic - Group 2Black Stars – Thun II2–2D1. Liga Classic - Group 2Thun II – Münsingen4–1GY1. Liga Classic - Group 2Courtételle – Thun II5–2V1. Liga Classic - Group 2Thun II – Concordia Basel2–1GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
46/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LWLLW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.