Bonner SC eredmények, meccsek és forma
Bonner SC aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Bonner SC meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
GYVVGYGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
5GY3D2V
Lőtt gól / meccs2,10
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül0%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
54formaindex / 1001,62 pont/meccs
5GY6D2V
Lőtt gól / meccs2,08
Kapott gól / meccs1,69
BTTS85%13 lefedett
Over 2,569%13 lefedett
Kapott gól nélkül0%13 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
4GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,14
Kapott gól / meccs1,57
BTTS86%7 lefedett
Over 2,586%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
4GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,14
Kapott gól / meccs1,57
BTTS86%7 lefedett
Over 2,586%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
1GY3D1V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs2,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
39formaindex / 1001,17 pont/meccs
1GY4D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,83
BTTS83%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
39formaindex / 1001,17 pont/meccs
1GY4D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,83
BTTS83%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Regionalliga - WestBonner SC – Schalke 04 II3–1GYRegionalliga - WestBorussia Dortmund II – Bonner SC2–0VRegionalliga - WestBonner SC – Hilden0–1VRegionalliga - WestWiedenbrück – Bonner SC2–5GYRegionalliga - WestBonner SC – Westfalia Rhynern2–1GYRegionalliga - WestSG Wattenscheid 09 – Bonner SC1–1DRegionalliga - WestBonner SC – Bergisch Gladbach3–2GYRegionalliga - WestSportfreunde Siegen – Bonner SC3–3DRegionalliga - WestBonner SC – Köln II2–1GYRegionalliga - WestFC Bocholt – Bonner SC2–2DRegionalliga - WestBonner SC – Bochum II3–3DRegionalliga - WestPaderborn II – Bonner SC1–1D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
56/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WWLLW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.