SV Rodinghausen eredmények, meccsek és forma
SV Rodinghausen aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 04:57
V18.9 Csapatközpont 360
SV Rodinghausen meccsközpont
Csapatprogram naprakész16 másodperce
Utolsó forma
GYDVVGY

Hilden
Regionalliga - West · West - 16
2026. 11. 06. 19:30Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs2,40
BTTS100%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
2GY2D6V
Lőtt gól / meccs1,90
Kapott gól / meccs2,30
BTTS100%10 lefedett
Over 2,580%10 lefedett
Kapott gól nélkül0%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
26formaindex / 1000,77 pont/meccs
2GY4D7V
Lőtt gól / meccs1,77
Kapott gól / meccs2,15
BTTS100%13 lefedett
Over 2,577%13 lefedett
Kapott gól nélkül0%13 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,80
BTTS100%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
38formaindex / 1001,14 pont/meccs
2GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,57
Kapott gól / meccs1,71
BTTS100%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
38formaindex / 1001,14 pont/meccs
2GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,57
Kapott gól / meccs1,71
BTTS100%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,80
BTTS100%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY2D4V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,67
BTTS100%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY2D4V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,67
BTTS100%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Regionalliga - WestSV Rodinghausen – Westfalia Rhynern2–1GYRegionalliga - WestBergisch Gladbach – SV Rodinghausen1–1DRegionalliga - WestSV Rodinghausen – Köln II2–3VRegionalliga - WestBochum II – SV Rodinghausen6–5VRegionalliga - WestSV Rodinghausen – Sportfreunde Lotte2–1GYRegionalliga - WestRot-weiss Oberhausen – SV Rodinghausen2–1VRegionalliga - WestSV Rodinghausen – FC Gutersloh1–1DRegionalliga - WestBorussia Dortmund II – SV Rodinghausen3–2VRegionalliga - WestSV Rodinghausen – Wiedenbrück2–3VRegionalliga - WestSG Wattenscheid 09 – SV Rodinghausen2–1VRegionalliga - WestSV Rodinghausen – Sportfreunde Siegen1–2VRegionalliga - WestFC Bocholt – SV Rodinghausen2–2D
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
33/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WLLDW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.