Ružomberok W eredmények, meccsek és forma
Ružomberok W aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 10 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 06. 08:42
V18.9 Csapatközpont 360
Ružomberok W meccsközpont
Csapatprogram naprakész10 perce
Utolsó forma
GYVGYGYV

Spartak Trnava W
I Liga - Women · Regular Season - 12
2026. 11. 07. 11:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
4GY0D6V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs2,30
BTTS50%10 lefedett
Over 2,580%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 20 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
4GY0D6V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs2,30
BTTS50%10 lefedett
Over 2,580%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
3GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs1,33
BTTS50%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül50%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
3GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs1,33
BTTS50%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül50%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs3,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs3,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs3,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
I Liga - WomenRužomberok W – Trenčín W2–0GYI Liga - WomenKomárno W – Ružomberok W3–0VI Liga - WomenRužomberok W – Dukla Banská Bystrica W2–0GYI Liga - WomenPetržalka W – Ružomberok W2–5GYI Liga - WomenRužomberok W – Tatran Prešov W1–2VI Liga - WomenSlovan Bratislava W – Ružomberok W7–0VI Liga - WomenRužomberok W – Spartak Myjava W1–4VI Liga - WomenZ. Moravce-Vrable W – Ružomberok W3–1VI Liga - WomenRužomberok W – Spartak Trnava W3–0GYI Liga - WomenRužomberok W – Komárno W1–2V
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
36/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LWWLW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.