Arsenal Tula II eredmények, meccsek és forma
Arsenal Tula II aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Arsenal Tula II meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 napja
Utolsó forma
DVVGYV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,40
Kapott gól / meccs1,20
BTTS20%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
23formaindex / 1000,70 pont/meccs
1GY4D5V
Lőtt gól / meccs0,40
Kapott gól / meccs1,00
BTTS30%10 lefedett
Over 2,530%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
12 meccsUtolsó 20 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY6D5V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs1,00
BTTS42%12 lefedett
Over 2,525%12 lefedett
Kapott gól nélkül33%12 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs1,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
28formaindex / 1000,83 pont/meccs
1GY2D3V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
28formaindex / 1000,83 pont/meccs
1GY2D3V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
0GY3D2V
Lőtt gól / meccs0,20
Kapott gól / meccs1,00
BTTS20%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
0GY4D2V
Lőtt gól / meccs0,33
Kapott gól / meccs1,00
BTTS33%6 lefedett
Over 2,517%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
0GY4D2V
Lőtt gól / meccs0,33
Kapott gól / meccs1,00
BTTS33%6 lefedett
Over 2,517%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Second League - Group 3Rotor-2 – Arsenal Tula II1–1DSecond League - Group 3Arsenal Tula II – Kvant0–1VSecond League - Group 3Salyut-Belgorod – Arsenal Tula II3–0VSecond League - Group 3Arsenal Tula II – Orel1–0GYSecond League - Group 3Rodina Moskva III – Arsenal Tula II1–0VSecond League - Group 3Arsenal Tula II – Metallurg Lipetsk0–0DSecond League - Group 3Zenit Penza – Arsenal Tula II0–0DSecond League - Group 3Arsenal Tula II – Saturn Ramenskoye1–2VSecond League - Group 3Arsenal Tula II – Strogino1–2VSecond League - Group 3SKA Khabarovsk II – Arsenal Tula II0–0DSecond League - Group 3Arsenal Tula II – Shumbrat1–1DSecond League - Group 3FK Spartak Tambov – Arsenal Tula II1–1D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
31/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LWLLD · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.