OH Leuven W eredmények, meccsek és forma
OH Leuven W aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 06. 12:42
V18.9 Csapatközpont 360
OH Leuven W meccsközpont
Csapatprogram naprakész8 perce
Utolsó forma
VGYVDV

Club Brugge W
Super League Women · Regular Season - 8
2026. 11. 07. 13:30Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs2,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs0,351 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
43formaindex / 1001,30 pont/meccs
3GY4D3V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,50
BTTS40%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül50%10 lefedett
xG / meccs0,351 lefedett
Minden pálya
12 meccsUtolsó 20 mérkőzés
53formaindex / 1001,58 pont/meccs
5GY4D3V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,42
BTTS50%12 lefedett
Over 2,567%12 lefedett
Kapott gól nélkül42%12 lefedett
xG / meccs0,351 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
2GY3D0V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs0,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY3D0V
Lőtt gól / meccs2,17
Kapott gól / meccs0,50
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül50%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY3D0V
Lőtt gól / meccs2,17
Kapott gól / meccs0,50
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül50%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs2,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs0,351 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
39formaindex / 1001,17 pont/meccs
2GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,83
Kapott gól / meccs2,33
BTTS50%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs0,351 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
39formaindex / 1001,17 pont/meccs
2GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,83
Kapott gól / meccs2,33
BTTS50%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs0,351 lefedett
Legutóbbi eredmények
UEFA Champions League WomenServette Chênois W – OH Leuven W5–1VSuper League WomenOH Leuven W – Zulte-Waregem W4–0GYSuper League WomenAnderlecht W – OH Leuven W3–1VSuper League WomenOH Leuven W – RAAL La Louviere W0–0DUEFA Champions League WomenParis Saint Germain W – OH Leuven W5–0VSuper League WomenOH Leuven W – Club Brugge W1–1DUEFA Champions League WomenOH Leuven W – Roma W0–0DSuper League WomenStandard Liege W – OH Leuven W0–5GYSuper League WomenGenk W – OH Leuven W0–0DSuper League WomenOH Leuven W – Gent W6–1GYUEFA Champions League WomenOH Leuven W – Czarni Sosnowiec W2–1GYUEFA Champions League WomenCzarni Sosnowiec W – OH Leuven W1–4GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
37/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WWDLL · 5 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.