Anderlecht W eredmények, meccsek és forma
Anderlecht W aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 05:42
V18.9 Csapatközpont 360
Anderlecht W meccsközpont
Csapatprogram naprakész12 perce
Utolsó forma
GYGYVGYGY

Genk W
Super League Women · Regular Season - 8
2026. 11. 06. 20:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs0,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
7GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,33
Kapott gól / meccs0,89
BTTS44%9 lefedett
Over 2,567%9 lefedett
Kapott gól nélkül56%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
7GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,33
Kapott gól / meccs0,89
BTTS44%9 lefedett
Over 2,567%9 lefedett
Kapott gól nélkül56%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
5GY0D0V
Lőtt gól / meccs2,60
Kapott gól / meccs0,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
5GY0D0V
Lőtt gól / meccs2,60
Kapott gól / meccs0,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
5GY0D0V
Lőtt gól / meccs2,60
Kapott gól / meccs0,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,50
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,50
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,50
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Super League WomenStandard Liege W – Anderlecht W0–4GYSuper League WomenAnderlecht W – OH Leuven W3–1GYSuper League WomenClub Brugge W – Anderlecht W3–1VSuper League WomenAnderlecht W – RAAL La Louviere W2–0GYSuper League WomenAnderlecht W – Zulte-Waregem W2–0GYSuper League WomenGent W – Anderlecht W0–2GYSuper League WomenAnderlecht W – Genk W4–0GYUEFA Europa Cup - WomenFeyenoord W – Anderlecht W3–1VUEFA Europa Cup - WomenAnderlecht W – Feyenoord W2–1GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
83/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: WWLWW · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.